כנראה שאתה צריך לשנות את הסיסמה שלך

במאמר שיש בו שנה את סיסמתך כחלק מהכותרת, די ברור על מה אדון: נכון, שנה את הסיסמה שלך! זה כואב, אנחנו לא אוהבים את זה, ועם כל הטפסים השונים שאתה ממלא באינטרנט, לפעמים אתה פשוט לא זוכר סיסמאות חדשות בכל פעם! אבל כל אלה הן סיבות טובות מאוד לכך שלכל אדם הקורא את המילים האלה צריך להיות לפחות סוג של "דגדוג" שמזכיר לך לשנות את הסיסמה שלך כמה פעמים בשנה.

1. כואב לשנות את הסיסמה שלך. אם לא תשנה את הסיסמה שלך לעתים קרובות, "הרעים" ימצאו אותה. והאם אני יכול להגיד לך משהו ישר, כשהם יקבלו ממך מידע אישי מאוד, הם לא יחשבו שזה כאב. בכלל. אז שנה את הסיסמה שלך לפני שהרעים יקבלו הזדמנות לפרוץ למערכת שלך. (ואל תחשבו שהם לא מנסים אפילו כשאתם קוראים את זה. הם כן).

2. אנחנו לא אוהבים לשנות את הסיסמאות שלנו כמובן שכן. זה מסתדר עם זה כאב. אנחנו לא אוהבים שמישהו שאנחנו לא מכירים מזכיר לנו שהגיע הזמן "לשנות את הסיסמה שלך". כן, כן, כן, אתה אומר. לפעמים למען הביטחון שלך אתה צריך לחזור על זה אחרי שאני משנה את הסיסמה שלך.

3. צורות שונות, סיסמאות שונות. אתה יכול להתווכח כל היום על הצורך לשמור על סיסמאות שונות כדי לגשת לחשבונות מקוונים שונים. חשבונות אלה נעים בין ספרייה לחשבונות בנק ועד אמזון ועד פייפאל ועד eBay. אינפורמטיבי ועד פיננסי כמעט לכל מה שביניהם, אנשים רוצים ממך קצת מידע. חלקם עשויים לדרוש סיסמה קצרה בתוספת חשבון הדוא"ל שלך. אחרים, כגון בנק, צריכים לדרוש מידע חזק יותר על החשבון והסיסמה. למרבה המזל, לא כל הסיסמאות או החשבונות נוצרים באופן שווה.

עם זאת, ישנן כמה תוכניות זולות (וגם בחינם) ממש טובות שיעזרו לך לארגן את רשימת הסיסמאות ההולכת וגדלה שלך כך שסוגים של כובעים שחורים לא יוכלו למצוא אותך לפני שהגיע הזמן לשנות שוב את הסיסמה שלך.

בפוסט הבא שלי אדון בכלים שבהם תוכל להשתמש כדי לסייע לך בארגון הסיסמאות שלך כך שכאשר תשנה את הסיסמה, כל זה יוקלט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.