לא ניתן להפעיל את Microsoft Office Outlook – לא ניתן לפתוח את חלון Outlook

משתמשי Microsoft Outlook התלוננו על קבלת שגיאה הקובעת "אין אפשרות להפעיל את Microsoft Office Outlook. לא ניתן לפתוח את חלון Outlook". עם הפעלת Microsoft Office Diagnostics כדי לתקן זאת, משתמשים יקבלו הודעה שאומרת שאין שגיאות. זה מותיר את המשתמש ללא פתרון לבעיה, והם אינם יכולים לפתוח את Microsoft Outlook לשליחה או קבלת הודעות דוא"ל. בעיה זו נגרמת על ידי קובץ .xml פגום (המשמש לאחסון ההגדרות האישיות שלך עבור חלונית הניווט של Outlook) וניתן לתקן אותה באופן הבא:

• השתמש במתג /resetnavpane:

סגור את אאוטלוק. בשדה התחל חיפוש בתפריט התחלה של Vista או Windows7 או בתפריט התחל, הפעל פקודה (מקש Windows + R), הקלד "outlook.exe /resetnavpane"

בנוסף, בעת ביצוע ההליך הנ"ל מומלץ לוודא שיש רווח בין המילים.

לאחר שהכנסת את שורת הפקודה המתאימה, עליך ללחוץ על Enter (או על כפתור אישור) כדי להפעיל מחדש את Outlook. חלונית הניווט שלך תתאפס להגדרות ברירת המחדל, כלומר ללא כמה נגיעות אישיות כגון המועדפים עליך.

• מחק את קובץ התצורה של חלונית הניווט: אם אתה נתקל בבעיות בשימוש במתג, תוכל למצוא ולמחוק את קובץ ה- XML ​​המכיל את הגדרות חלונית הניווט. בשדות התחל חיפוש או הפעלה או בשורת הכתובות של סייר Windows, הדבק את הדברים הבאים ולחץ על Enter:

%appdata% Microsoft Outlook

פעולה זו תפתח את סייר Windows לתיקיה שבה שמורים רבים מקבצי התצורה של Outlook. מצא ומחק את הקובץ בשם הפרופיל שלך עם התוסף XML (). מומלץ להשתמש במתג במקום למחוק את הקובץ ישירות.

לאחר שתסיים את אחד מהשלבים האלה, חלונית הניווט תשוחזר ולא תיתקל עוד בשגיאה לעיל. עם זאת, כל ההתאמות האישיות שביצעת בחלונית הניווט יאבדו ויהיה צורך לבצע אותן מחדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.