להפיק את המרב ממכונת האספרסו הסופר אוטומטית שלך

היתרונות של מכונת אספרסו סופר אוטומטית

יש תחושה טובה שמתאימה למכונת אספרסו. תחושת היוקרה, המותרות והגאווה הנלווית לאמירה "יש לי מכונת אספרסו"

תחושה זו מודלקת עוד יותר אם מכונת האספרסו היא מכונת האספרסו הסופר אוטומטית הטרנדית. מכשירי חשמל אלה נחשבים למכונת האספרסו הטובה ביותר בשל ייחודם ורבות התכונות האוטומטיות, האיכויות והיתרונות הטמונים בהם.

ההתקדמות במכונת קפה אספרסו סופר אוטומטית בשנתיים האחרונות הפתיעה למדי עם חברות כמו ג'ורה ו- WMF ששולטות בשוק. מכונות אלה העבירו את הרצון ממקום העבודה לבתים בודדים כמו גם לאנשי מקצוע מתקדמים בתחום האירוח.

האם דמיינתם פעם להכין כוס אספרסו בהישג ידכם? מהפלאפון שלך?

מכונת האספרסו הסופר אוטומטית ב- Friedcoffee יכולה להיות העוזרת הווירטואלית שלכם בהכנת קפה ואספרסו. כדי למקסם את הזמן, מכונות אלה מתוכנתות לחבוט, לטחון, לבשל, ​​לחלץ, לאדות ולקצף כל זריקת אספרסו המוגשת. זוהי, ללא ספק, המכונות המפורסמות כתוצאה מיכולותיהן לייצר אספרסו עקבי ורמת התאמה אישית גבוהה. לכן, באופן לא מפתיע, הופכות את מכונות האספרסו הסופר אוטומטיות לחביבות על רוב חובבי האספרסו.

מבחינתם אספרסו הוא לא רק כוס קפה אלא אורח חיים. לשאר, זה רק כוס קפה טובה ומותרות.

הייתי בדיון עם פוריסט בריסט וחבר קנאי שהסתייג רבות ממכונות הקפה הסופר אוטומטיות. עם זאת, הוא הודה שהמכונות הגיעו להישאר ויש להן את מקומן בחיי היומיום שלנו.

הוא סבר כי הקפה הטוב ביותר מוגש בצורה הטובה ביותר על ידי בריסטה מנוסה, ששולטת בכל פיסת התהליך ומוסיפה סגנונות התאמה אישית לכל כוס המוגשת. המכונות האוטומטיות אינן מתחרות עם הבריסטה אלא כתחליף כשאין מכשיר קרוב.

למרות המחיר הגבוה, ההכרה במכונות אוטומטיות העל הולכת וגדלה בשל הנוחות והעקביות שלהן המבטלים את אי סדרים של הגורם האנושי המאפשרים לחלוט מהיר ועקבי.

למה הבאזז על מכונת הקפה האוטומטית?

בחירה חופשית של קפה: למכונת הקפה האוטומטית שלך יש את היכולת להשתמש בכל שעועית שתרצה. זה נותן לך את האפשרות לפנק אותך עם צלי מיוחד ממקומי או טעם של שעועית חדשה שנתקלת בה.

מְהִירוּת: מכונות אוטומטיות מהירות ומדויקות עם חלקן המסוגלות להכין קפוצ'ינו תוך מספר שניות.

עֲקֵבִיוּת: המכונות נועדו להכין קפה במפרט שנקבע מראש ובכך לא להשאיר מקום לטעויות.

אינטליגנציה אקולוגית יוצאת דופן: מכונות הקפה העל אוטומטיות מתמקדות בטכנולוגיות חדשניות וחוסכות אנרגיה המפחיתות את צריכת החשמל.

ידידותיות לסביבה: הכנת קפה משעועית טרייה פירושה שאתה עוזר לצמצם את הפסולת. כדרך להפחתת הפסולת, הסובין יכול לשמש כדשן.

בְּטִיחוּת: זה יותר מקרה למשרדים. עם זאת, בעיות בטיחות יכולות לנבוע משימוש במכונה ידנית מכיוון שהיא כרוכה בהרבה מים חמים ותאונות עלולות לקרות.

יש גם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה הולך על מכונת הקפה האוטומטית;

– יש לנקות אותם באופן קבוע באמצעות מוצרי ניקוי מאושרים.

– אם משהו משתבש. יהיה יקר לתקן את זה. (רובם מגיעים עם אחריות מינימלית לשנתיים)

מכונות אלו נחשבות למכונות האספרסו העל אוטומטיות הנבחרות בשל היכולות והיתרונות האוטומטיים שלהן. מכונות אלה יכולות לעלות יותר מ -1000 דולר, אך ישנן גם רבות מכונות אספרסו סופר אוטומטיות ב- Friedcoffee מתחת ל 1000 $.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.