למה אתה צריך פתרון תוכנת כוח אדם וגיוס הכל-באחד

האם יש לך כאב ראש ממעבר בין פתרונות תוכנה מרובים לניהול העסק שלך בגיוס עובדים? בכמה פתרונות שונים אתה משתמש לניהול ATS, CRM, שכר עבודה, פורטל דרושים ופונקציות יומיומיות אחרות? אם אתה מתחיל להשתגע עם מספר פתרונות, יכול להיות שהגיע הזמן לקבל מנה של פתרון הכל-אחד כדי להיפטר מכאב הראש הזה!

למה אתה צריך פתרון תוכנה מסוג All-in-One:

ביטול רישומי נתונים מרובים

עליך להזין מידע רק פעם אחת, בין אם אתה מוסיף מועמד חדש, לקוח או הזמנת עבודה. ברגע שהוא נכנס לפתרון המשרד הקדמי שלך, כל המידע יועבר למשרד האחורי שלך, לפורטלי האינטרנט, ליישומים ניידים וכו '. כבר לא תצטרך להשקיע זמן בהזנת אותו ריבוי מידע, או אפילו משולש. פעמים לכל פתרון! זה יחסוך לך זמן ויאפשר לך להקדיש יותר זמן לרכישת פסוקים עסקיים חדשים בהכנסת נתונים.

לייעל את הפעילות העסקית

כל פרטי הלקוח והמועמד שלך יישמרו באותו פתרון כך שלא תוכל לעבור בין פתרונות תוכנה שונים. כאשר אתה פועל מתוך מוצר CRM שאינו משולב עם ATS, עליך לחבר פיסות מידע יחד. פתרון All-in-One נותן לך את היכולת לחפש מועמדים שיתאימו לעבודה, לקבוע ראיונות, לרשום הערות ולמקם מועמדים ממש בתוך פתרון אחד.

לא רק שהפעילות העסקית תתייעל, אלא גם המראה והתחושה של הפתרונות שלך. המשרד הקדמי, המשרד האחורי ופורטלי האינטרנט שלך ייראו ופועלים באופן דומה. זה מאפשר לכל הצוות שלך להכיר את התוכנה שלך מהר יותר וצריך ללמוד פתרונות רבים ושונים.

כשאתה משקיע בחברה אחת, אתה גם צריך לעבוד רק על פי חוזה אחד במקום ללהטט בין הסכמים מרובים ותאריכי תפוגה. בתחילה זה עשוי להיראות משתלם יותר לעבוד עם מספר פתרונות זולים יותר; עם זאת, העלות עשויה להיות כמעט זהה ברגע שאמרו ונעשו. זו הסיבה שחיוני לעשות מחקר לפני החתימה על הקו המנוקד. גם אם יעלה לכם יותר פתרון הכול-באחד, המחיר עשוי להיות שווה לבצע פעולה יעילה. האם הגיע הזמן לשקול את היתרונות והחסרונות?

סיכון נמוך יותר לטעות במידע ולאובדן נתונים

יש לך סיכון נמוך יותר להטעות מידע כשהכל נמצא במקום אחד. אתה יודע היכן למצוא את המידע הדרוש לך והוא לא ילך לאיבוד בדשדוש. בנוסף, קל יותר להתעלם או להחמיץ מידע כאשר יש לך אותו במספר מקומות.

החלק החשוב הנוסף שיש לחשוב עליו הוא עד כמה הנתונים שלך מאובטחים. האם הנתונים שלך ממוקמים במרכז נתונים ברמה גבוהה? האם אתה בסיכון לאבד נתונים או אפילו להיפרץ? כאשר אתה עובד עם פתרונות All-in-One, ההשקעה שלהם באבטחת נתונים עשויה להיות גדולה יותר מפתרון יחיד.

קבל גישה לדוחות מכירות מתקדמים ומכירות פנקסים

מכיוון שכל פרטי השכר והחשבונית שלך יימשכו אוטומטית מהמשרד הקדמי שלך למשרד האחורי שלך, יש לך את היכולת להריץ ניתוח מכירות מתקדם ודוחות פנקס כללי. דיווחים אלה נותנים לחברה שלך תובנות לגבי "התמונה הגדולה" כדי לעזור לך לקבל החלטות עסקיות קריטיות. ללא דיווחים אלה, קשה לראות את התמונה כולה ואתה צריך להקדיש יותר זמן למשוך ידנית מידע ממאגרי מידע שונים ולבנות דוחות אלה. הדבר עלול לגרום לשגיאות ולדיווח לא מדויק.

פתרון משולב לחלוטין ומעבר לו

בנוסף לכך שכל הפתרונות שלך משולבים במלואם, לעתים קרובות קיימות יכולות הכל-באחד גם בתוך פתרונות המשרד הקדמי. בנוסף לפרסום משרות חדשות ישירות בפורטל האינטרנט שלך, פתרונות מסוימים אף מאפשרים לך לפרסם משרות פנויות ומידע אחר שברצונך לשתף ישירות לרשתות החברתיות. במקום לעבור בין המשרד הקדמי שלך לבין כרטיסיות מרובות ברשתות החברתיות, למה שלא תפרסם ישירות מפתרון אחד?

פתרונות מסוימים אף מציעים יכולות דיוור וטקסט ישירות מהתוכנה. בין אם אתה שולח הודעת דואר אלקטרוני או הודעת טקסט יחידה או הודעת דואר אלקטרוני או הודעת טקסט יחידה, יש לך את היכולת לשלוח אותה ישירות מהתוכנה! בדרך כלל תוכל להגדיר גם תבניות דואר אלקטרוני וטקסט כדי לחסוך זמן בהקלדת אותה ההודעה שאתה שולח מספר פעמים ביום.

אחרונות, יכולות דיווח מתקדמות זמינות עם כמה פתרונות. תארו לעצמכם משיכת דוחות לפי סניף או מחשב כדי לראות את מספר המשרות הפתוחות, מספר הלקוחות שהתראיינו, מספר המיקומים שנעשו במהלך פרק זמן מוגדר? או מה אם היית יכול לראות תובנות לגבי המתאם בין המקום שבו אתה מפרסם את המשרות שלך לבין כמה אנשים שאתה מציב מלוח הדרושים כדי לברר את המקומות הטובים ביותר לפרסם את המשרות שלך? אלה מקרים מצוינים של האופן שבו אתה יכול להשתמש בפתרון הקופה הכל כללית לטובתך.

סיכום

האם כאב הראש שלך מתחיל להיעלם רק מלחשוב על האפשרויות העומדות לרשותך? אלו רק קומץ סיבות לכך שפתרון תוכנת כוח אדם וגיוס הכל כלול יעזור לעסק שלך לצמוח. אם יש לך שאלות נוספות לגבי היכולות של פתרון מקצה לקצה, אנא צור קשר עם ABD ונשמח לענות על כל שאלה שיש לך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.