למה אתה צריך תוכנת דיווח שיחות

התיעוש גרם לעלייה חדה במגזר השלישי בבריטניה, שכלל פריחה של תחום השירות ומוקדי הטלפונים במדינה. חברות התחילו לפנות באמצעות מוקדי הטלפונים שלהן לתקשורת עם לקוחותיהן למכירה, מכירה ושירות לקוחות. גידול זה הוביל לגידול העצום במרכזי הקשר שהוקמו על ידי חברות ולמספר שהגיע ל -6200 עד 2017. זה מעסיק כ -4% אוכלוסייה עובדת בבריטניה.

לאחר מכן נהיה חשוב לחברות לתעל ולייעל את התהליכים של מוקדים טלפוניים אלה. כך, בעזרת טכנולוגיית המידע, החלה חברה להשתמש בתוכנות וכלים מודרניים, כגון תוכנות דיווח למוקד טלפוני, תוכנות ניהול, תוכנות מעקב ותוכנות ניהול ביצועים עבור מוקדי הטלפונים שלהן.

תוכנה זו התמקדה בעיקר בניצול הנתונים לצורך קבלת החלטות יעילה. התוכנה הצליחה לספק פרטים על שיחות שהשתתפו בהן, ללא השגחה, משך השיחות, פרטים חכמים במרכז האזורי ועל פרמטרים רבים ושונים. זה עזר לחברות ול- CXO שלהן לקבל החלטות ביעילות וביעילות בנוגע להשקעות והרחבות למרכזי הטלפונים שלהן. לפיכך, הוא סיפק חברות רבות עזרה במסגרות אסטרטגיות להעשרת ערכי המותג שלהן באמצעות שיפור מכירות ושירות לקוחות.

תוכנת ניהול מרכז הטלפונים ותוכנת המעקב סייעו לחברות לפקח באופן רציף על השפעת האסטרטגיות והמדיניות המיושמת. תוכנה זו התמקדה במדידת פרמטרי הפרודוקטיביות ומדדי הביצועים המרכזיים (KPI) להערכת השינוי החיובי ותחומי השיפור להמשך הצמיחה.

עם פריצת דרך טכנולוגית שכזו, כעת ל- CXO יש נתונים מדויקים של הפעולות של מרכזי הקשר שלהם והאתגרים העומדים בפני אזור, מרכז או מדינה. ניתן לפרוס משאבים על בסיס תנועת השיחות או שניתן לדעת בקלות סיבות לחוסר שביעות רצון או שיחות ללא השגחה. ניטור כזה הגביר את חווית הלקוח הממוצעת הכללית והפריון בבריטניה בהשוואה לרמות העולמיות.

חברות המוקדשות לפתרונות ותוכנות דיווח חכמים כאלה, הגדילו את שירותיה גם לאספקת תוכנות מבוססות ענן כדי לסייע ללקוחה במעקב אחר הפעילות העסקית השוטפת שלה בתיאום עם תשתיות הטלקום. התוכנות והשירותים שלנו עובדים על ארכיטקטורה חזקה וניתנו תוצאות חיוביות בטווח קצר.

הפתרונות שלנו תואמים גם את תקנת הגנת הנתונים הכללית (GDPR) ומתעדכנים כל הזמן בהתאם לתקנים הנדרשים. מדיניות האבטחה המחמירה והארכיטקטורה החזקה ביותר של התוכנה שלנו אפשרו לנו שביעות רצון הלקוחות במאה אחוז.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.