מדוע בקר תחום מקומי חיוני לעסק ההקמה שלך

רוב עסקי ההפעלה מתחילים ממיקום ביתי עם מחשב יחיד המשמש כמכונת מארח משאבי מידע עבור הבעלים. ככל שהעסק גדל, הבעלים לרוב לא מצליח לתכנן מעבר חלק מהמיזם הביתי לעסק שיש בו כיום יותר אנשים המעורבים בפעילותו היומיומית. זו אולי הסיבה העיקרית לכך שאתה יכול לשקול הקמת דומיין מקומי מאפס.

עלות שרת ברמת הכניסה אינה הוצאה גדולה מדי לשקול אם ברצונך שהדברים יתנהלו בצורה חלקה עבור העסק החדש. טעויות נפוצות שרוב האנשים עושים במהלך הפעלת עסקים קטנים כוללות כישלון בהקמת דומיין מקומי ושימוש בספקי שירותי דוא"ל ציבוריים. רישום שם דומיין פשוט הוא רעיון טוב מכיוון שהוא נותן לעסק שלך פלטפורמה טובה בלוח הבקרה לנהל גם את הודעות האימייל שלך. מיילים הפכו לחלק בלתי נמנע מהסביבה העסקית המודרנית שאף עסק לא יכול לשרוד בלעדיו.

ניהול המעבר בצורה חלקה

אם אתה מספיק חכם כדי לקנות שרת ברמת הכניסה לעסק החדש שלך, תוכל לבנות אסטרטגית בקר תחום מקומי וליצור תיקיות לניהול המשאבים המשותפים שלך מאפס. חלק מהאנשים משתמשים במחשבים האישיים שלהם ואפילו בונים את בסיסי הנתונים שלהם ERP מתוך אותם. זה יכול להיות אתגר גדול במיוחד כאשר אתה מערבב את המידע האישי שלך עם המידע של החברה. המצב הזה מסתבך עוד יותר כאשר אתה מתחיל להעסיק עובדים חדשים. הסיבה לכך היא שאתה עלול להיאלץ לשתף תיקיות ומאגרי מידע מהמחשב האישי שלך עם העובדים החדשים שלך.

אם יש לך משאבי חברה כגון מסדי נתונים של ERP ותיקיות משותפות אחרות בדומיין מקומי, לא תתקשו לשתף את המידע הדרוש לכם עם חברים חדשים. דומיין מקומי נותן לך הזדמנות לנהל זכויות גישה לכל המשתמשים בדומיין המקומי. זה פשוט אומר שאתה יכול להחליט מי יכול לגשת למסדי נתונים מסוימים או אפילו לתקן או לשנות. בתקופות בהן אינך נמצא במשרדך, עדיין תוכל לגשת למשאבים חשובים מהשרת בהתאם לבחירת מערכת ההפעלה שאתה מפעיל. רוב מערכות ההפעלה של השרת יעניקו למשתמשים גישה מרחוק בהתאם לתצורות מותאמות אישית.

אפילו טובה יותר היא העובדה ששרתים יתנו לך מקום להרחבת שטח האחסון. אם ייגמר לך המקום ככל שהארגון שלך יגדל, תוכל תמיד להגדיל את שטח האחסון על ידי רכישת כוננים קשיחים עם יותר נפח אחסון. קל יותר להרחיב את נפח האחסון בשרת מבלי להגדיר להם חדש בהשוואה לביצוע אותו הדבר ממחשבים ניידים וממחשבים שולחניים אישיים. גם לשרתים קל יותר לגבות רק כדי להגן על הנתונים שלך מפני אובדן אפשרי במקרה שדברים משתבשים מקומית. בקר תחום גם מאפשר לך לדעת ואף לעקוב אחר שינויים שבוצעו במערכת מכיוון שהוא מתעד יומנים של כל משתמש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.