מדוע החברה שלך זקוקה למערכת הזמנת שולחן עבודה חם?

חימום שולחני אינו מושג חדש. הרעיון של הסדרי עבודה גמישים קיים כבר יותר משני עשורים. במהלך השנים, מספר מחקרים תומכים ברעיון של חום משרדי כאמצעי יעיל להגדלת התפוקה במקום העבודה.

בעוד שעובדים רבים עדיין נרתעים מהרעיון של שיתוף שולחנות, מוסדות עסקיים שונים קיבלו ויישמו פריסת משרדים פתוחים ותזמון חדרים בארגון שלהם.

מדוע החברה שלך זקוקה למערכת הזמנת שולחנות חמים?

תוכנת הזמנת שולחנות DeskFlex מובילה במתן תוכנת ניהול משרדים. תוכנת ה- hotdesk של DeskFlex סייעה בהצלחה לארגונים פרטיים וציבוריים בעבודתם בבית או בתוכניות עבודה בזמן עבודה מחוץ למשרד עדיין לא היה ידוע.

התכונות העיקריות של DeskFlex כוללות הזמנת שולחנות, תזמון חדרים, ניהול נכסים והתכונות החדשות הנוספות הנלחמות בזיהום COVID. תוכנת הזמנת חדרים DeskFlex כוללת גם חומרה משלימה כגון תצוגות החדרים ללא מגע, ה- FlexCube, משואות Bluetooth, קיוסקים בלובי ותצוגות תחנת עבודה. התקני החומרה מסייעים בביצוע פונקציות התוכנה במלואן.

אם אתה עדיין לא משוכנע, להלן הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך מערכת להזמנת שולחנות חמים בחברתך:

  1. גישה נוחה. תוכנת hoteling משרדית מאפשרת למשתמשים לבצע הזמנת חדרי ישיבות בנוחות ביתם באמצעות הכניסה לאינטרנט והאפליקציה לנייד. בעזרת פונקציה זו, העובדים יכולים לדווח לעבודה עם שולחנות פנויים וציוד נלווה כדי להגיע לעבודה. זה מועיל לחברות גדולות עם לוחות זמנים מרובים, אך יש להן מספר מוגבל של תחנות עבודה. מרכזי קשר, שירות לקוחות וחברות ייעוץ מכירות הן כמה דוגמאות.
  1. חסוך בעלויות הנדל"ן. תוכנת hotdesk של Deskflex יכולה לסייע לחברות לצמצם את הוצאותיהם על עלויות תקורה ועלויות נדל"ן. המערכת מקצה אוטומטית אספקת חשמל, מתגי טלפון, מדפסות ומכונות צילום להזמנה מאושרת. כך, כאשר השולחן נשאר ללא ספר, ספק הכוח ושירותים אחרים נשארים כבויים. חברות יכולות לחסוך בעלויות הנדל"ן מכיוון שהן לא יצטרכו שטח נרחב יותר כדי להכיל את כל העובדים. אם לחברות שלהם יש לוחות זמנים משתנים, שני עובדים יכולים להזמין אותו שולחן בזמנים שונים.
  1. תמורה לכסף. כדאי להשקיע בתוכנת hotdesk של DeskFlex מכיוון שהיא הופכת את הפעילות העסקית שלך ואת לוחות הזמנים של העובדים לאוטומטיים. אתה רק צריך לשלם פעם אחת על התוכנה ורק על מספר השולחנות שאליהם תרצה שהעובדים שלך יגיעו. עם דוחות וניתוחים, מנהלי המתקנים יכולים לעקוב אחר החללים בהם משתמשים הכי הרבה ואילו אזורים נותרו ללא שימוש. הוא גם יראה מי ביצע הזמנות, שינה, ביטל או הזמין מחדש.

אלה רק חלק מהיתרונות הרבים שארגון יכול לקבל כאשר הוא מנוי DeskFlex תוכנת hotdesk. זוהי התוכנה היחידה שהם יצטרכו אי פעם עבור החברה שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.