מדוע פיתוח תוכנה זריז חיוני לכל חברה לפיתוח תוכנה

כיום, מספר רב של מומחים הקשורים לפיתוח תוכנה מנתחים את הדרכים שבהן אימוץ שיטות העבודה הנדרשות ואלמנטים שונים מגישות זריזות שונות ישפיעו על התהליך המלא שלה. לשם כך נשתמש בעבודת המחקר, שהדגישה השפעות שונות של פיתוח תוכנה זריזה ברחבי העולם בסוגים שונים של חברות ו/או תרחישי מקרה.

התמודדות עם שינויים בדרישה

דרישות לשינוי מוצר מסוים בסופו של דבר ללא קשר ליחסיו עם הלקוחות. יתר על כן, בהתאם לזמן ספציפי, ההשפעה על שינויים בדרישות משתנה ממטרד קטן לאסון הפרופורציות המקראיות. מכאן שכל חברה לפיתוח תוכנה טובה עם זריז נשארת מצוינת יחסית להתמודד עם שינויים בדרישות. הם מתייחסים לשינויים לעתים תכופות ובזמן קצר כדי לצמצם את הזמן הכולל הנדרש לעיבוד מחדש על קודים, שכבר אינו נשאר ביקוש.

כאשר כל צד בודק באופן פעיל כל עבודה ומבצע בדיקות, מזהה בעיות/באגים באופן רציף, צוות מומחים מטפל בנושאים שונים מוקדם ככל האפשר. יחד עם זאת, קבוצות זריזות מתמודדות עם שינויי דרישות בצורה טובה יותר מכיוון שבעלי העניין החיצוניים שלה נשארים מעודכנים באופן קבוע ובכך משמיעים את הצעותיהם החשובות בצורה קלה.

מגביר את השתתפות בעלי העניין

הליכי פיתוח תוכנה המבוצעים על ידי כל חברה מציגים בעל עניין ללא קשר לסוג או גודל התוכנה המתאימה. בגלל זה, מאז תחילת הדרך, חברות פיתוח תוכנה מבוססות זריזות תמיד מזמינות לקוחות לשיתוף פעולה הדוק בשלבי הכנה שונים.

אלה כוללים יצירת טיוטות לכל מוצר, התכנון שלו ויצירת צבר מוצר מסוים. בהתבסס על דגש המוצר בהתאמה לבדיקה ושקיפות, גישה זריזה מסייעת לבעלי העניין לקבל תובנות רבות יותר לגבי הליך הפיתוח המדויק, אותו הם רוצים במהלך כל אירוע מובנה או באמצעות תקשורת פשוטה. בקיצור, אנו יכולים לומר כי שיפור במעורבות ובהשתתפות בעלי העניין הוא היתרון הגדול ביותר הכרוך ביישום שיטות פיתוח זריזות והגישה המתאימה.

מוסיף או משפר ערך

סיבה מרכזית, שבגללה רוב החברות מאמצות פיתוח תוכנה זריז, היא שעוזרת לאנשי מקצוע להוסיף/לשפר ערך על בסיס כל שלב הקשור להליך הפיתוח. חברות המאמצות את הגישה הזריזה עוקבות אחר אינטראקציה מורכבת של רעיונות ושיטות שונות, במקביל; הם מביאים שינויים בחשיבה.

כאשר כל פיתוח מתוכנן, השלב הבא כולל את הביצוע שלו ואם זה מתבצע במסגרת Scrum ההנהלה הופכת חלקה וניתנת להסרה בזמן הופכת ליתרון נוסף.

מהעובדות לעיל, כעת ברור כי שיטות Agile שהפכו למגמת חובה עבור רוב החברות. לכן, התחשבות בהטבות המתודולוגיה הזריזה בפיתוח התוכנה של היום חשובה לא פחות להשגת פרויקט מוצלח. אימוץ פיתוח זריז חיוני בכדי להישאר קדימה בתחרות.

אם אתה רוצה להתנסות במתודולוגיה זריזה לפרויקט פיתוח התוכנה הבא שלך, אנחנו כאן כדי להתחיל עבורך פיילוט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.