מדוע רישום המחשב שלך דומה לארונות המכולת שלך

ברצינות. ישבתי שם מול המחשב וחשבתי "וואו אני באמת צריך לסדר את הרישום שלי". אני יודע מה אתה חושב, חנון נכון? ובכן בעצם אתה צודק! אני יודע שהרישום במחשב שלי חשוב. אני יודע שצריך לשמור על ניקיון, לשמור על הסדר ובעיקר להימנע מכניסות ערמומיות. עכשיו לרובכם שם בחוץ, חנונים או לא, אתם יודעים ששמירה על המחשב שלכם בסדר כלשהו היא כמו לשמור על כל המצרכים שבארונות שלכם. אנלוגיה מוזרה נכון? שגוי!

תחשוב על זה ככה; אם המצרכים פונים לכיוון הנכון, יש את התוויות המצורפות, אינן מיושנות ובהישג יד תוכל להסתובב במטבח בצורה מסודרת יותר. להיות מסוגל לעבוד בצורה יעילה יותר. ובכן, ההבטחה שהרישום שלך נשמר תקינה זהה כמעט לאותו דבר, פשוט לא טעים.

אז אני סוטה. שם ישבתי מול המחשב שלי ופשוט לא יכול היה לטרוח ללחוץ על אפשרות הסריקה בסורק הרישום שלי. למה? אני לא יודע. עצלות טהורה היא התשובה היחידה. אני משתמש בסורק במשך שנים ורק בפעם אחת לא לחצתי על אפשרות הסריקה, גם כשהסריקה האוטומטית כבויה, למדתי את הלקח.

אתה יודע מתי אתה מתקין משהו מה- WWW הנפלא והוא שואל אם תרצה להתקין גם גאדג'ט חיפוש נפלא? אני תמיד לוחץ על האפשרות 'לא'. אבל בפעם אחת שלא עשיתי, שיבשתי לגמרי את רישום המחשבים שלי. המחשב התחיל לפעול לאט. זה התחיל להעניש אותי על חוסר היכולת שלי. ברצינות לא הייתה לי ברירה אלא להתקין מחדש את Windows כיוון שלא יכולתי אפילו לגשת לתוכנת הסריקה שלי. האמן לי שאני די נוח עם מחשבים אך הפעם אפילו לא הצלחתי לפתור את הבעיה.

שלא תבינו לא נכון, לא איבדתי הרבה עבודה למרבה המזל אבל זו הייתה פספוס כמעט. הכל לשם סריקת הרישום באופן קבוע.

החדשות הטובות הן שעכשיו המחשבים שלי עובדים סנפירים, הראש שלי לא כואב וגם הגאווה שלי לא. הדבר העיקרי שעשיתי היה הגדרת סריקה אוטומטית וסריקה מתוזמנת. לפעמים אתה אפילו לא יודע מה מסתתר במחשב שלך והרישום הוא חלק מרכזי ברווחת המחשבים שלך. אז בבקשה. אל תהיה עצלן כמוני. רוב התוכנות שם בחינם אפילו בחינם, אז אין באמת תירוץ עכשיו, נכון?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.