מדוע תוכנת תזמון חדרי ישיבות חשובה בעידן לאחר COVID-19?

החזרה לעבודה לאחר נעילת COVID לעולם לא תהיה זהה. מכיוון שחברות וארגונים פותחים את מקום העבודה שלהם בפני העובדים, הלקוחות והלקוחות שלהם, ההנהלה צריכה לקבל הנחיות ופרוטוקולים ברורים בנושא בטיחות ותקנים בריאותיים.

הטכנולוגיה ממלאת תפקיד חיוני בהשגת שיטות בטיחות בריאות מיטביות במקום העבודה. תוכנת תזמון חדרי ישיבות ומאפשרת לארגון לתכנן כראוי את תוכנית החזרה לעבודה על ידי מתן מערכת הזמנות שימושית ואמינה.

פישוט תוכנת הזמנת חדרי ישיבות

תוכנת חדרים לתיאום ועידות DeskFlex, מובילה במתן פתרונות עסקיים מלאים לניהול שטח, מאפשרת לחברות לפשט את ניצול השטח וניהולן. DeskFlex מספקת שיטה יעילה בניהול שטחי משרדים, חדרי ישיבות, חדרי ישיבות, מתקנים ומשאבים באמצעות תוכנת הזמנה מקוונת.

DeskFlex משתלב בצורה חלקה עם רשתות חברות קיימות, כך שהעובדים יוכלו לבצע הזמנות באמצעות האפליקציה לנייד, דפדפן האינטרנט או באמצעות מערכות האינטרא -נט של החברה. DeskFlex מותאם אישית מערכות הזמנת חדרי ישיבות בהתאם לצרכים שנקבעו מראש בארגון.

סה"כ ניהול חלל משרדים לאחר תקופת COVID-19

בעידן שלאחר COVID-19, על חברות להיות בעלות תכנית קונקרטית כיצד לעצב מחדש את הדינמיקה במקום העבודה שתתמוך תאימות ל- COVID במשרד. על ההנהלה לשאוף לספק לעובדים סביבת עבודה בטוחה, לשמור על ריחוק פיזי, למזער אינטראקציות בין עובדים, למנוע זיהום אפשרי ולתכנן צעדים קונקרטיים במקרה של התפרצות.

תוכנת תזמון חדרי ישיבות DeskFlex מאפשרת הזמנת פגישות באמצעות מערכת הזמנות בזמן אמת המציגה את זמינות החללים הנוכחית. בעת ביצוע הזמנת חדר ישיבות, משתמשים יכולים גם לבקש את הציוד הדרוש כגון מסכי טלוויזיה, מקרנים, יחידות טלפון ומחשבים ניידים הדרושים בכנס. זהו מנהל חדרי ישיבות מקיף ומערכת תזמון משאבים.

תוכנת הזמנת חדרים DeskFlex מאפשרת לעובדים גישה מהירה לשיתוף פעולה עם צוותים אחרים. מנהלי מערכת ומשתמשים יראו מי מגיע למשרד בתאריכים ושעות ספציפיים, ובאילו שטחי משרדים הם תופסים במהלך הזמנות אלה.

ניתוח ודוחות יודיעו למנהל המערכת על הנתונים הכוללים של ניצול שטחי המשרד במהלך היום, השבוע והחודש. המערכת תפיק דוחות על הזמנות שבוצעו, ביטולים, שינויים והמשתמשים המסוימים שנכנסו לחללים אלה.

עיצוב מחדש של שטחי משרדים בכדי להכיל עובדים חוזרים

על ההנהלה להדגיש שמירה על התרחקות פיזית, תברואה משרדית ומעקב אחר עובדים חוזרים לאיתור סימפטומים של זיהום COVID.

תוכנת תזמון חדרי ישיבות DeskFlex משדרגת את המערכת שלה עם תכונות תאימות ל- COVID המקדמות התרחקות חברתית, סורק תרמי, זיהוי מסכות, סניטציה אוטומטית של שולחן העבודה בין שימוש ותזמון דינמי. התכונות החדשות האלה הן התגובה הטובה והעדכנית ביותר למצב המגיפה.

ב- DeskFlex אכפת לנו ממשפחות. העובדים שלך הם כמו המשפחה השנייה שלך במקום העבודה. אנו שואפים לספק לארגונים בכל התעשיות את הכלים המתאימים וטכנולוגיית תזמון החדרים כדי לסייע בשימור משפחות ולהגן עליהן מפני האיום של המגיפה הנוכחית וזיהומים אפשריים אחרים במקום העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.