מדריך להתקנה ואזהרות עבור תצוגה מקדימה טכנית של Windows 10

מיקרוסופט עשתה מהלך אסטרטגי על ידי הצגת Windows 10 כחזרה לכל הביקורת על גרסת מערכת ההפעלה Windows שפורסמה בעבר (win 8). החברה הודיעה על השקת היורש המספרי המפוקפק הזה ל-Windows 8 במהלך אירוע בסן פרנסיסקו. זמן קצר לאחר שמיקרוסופט הכריזה על Windows 10 ודנה על התכונות שלו, 'התצוגה המקדימה הטכנית של Windows 10' הופעלה לזמינה להורדה וגם זה בחינם. בהתחשב בדרישות ההולכות וגדלות של משתמשים לגבי תכונות Windows החסרות, מיקרוסופט החליטה להפוך את התצוגה המקדימה לזמינה לעבודה, מיד לאחר התקנתה.

ה-Windows 9 או Threshold המפותח הרבה חוו עדכון מזעזע, כאשר מיקרוסופט מדגישה את המהדורה האחרונה שלה עם יורש מפוקפק מספרית. על פי פרטי החברה, גרסת Windows העדכנית נושאת את כל הפיצ'רים הישנים בשילוב עם כמה פיצ'רים מיוחדים על מנת להפוך את חוויית Windows לטובה ומהירה יותר. בנוסף, החברה טענה בבירור שהתצוגה המקדימה הטכנית היא רק בנייה מוקדמת של מהי Windows 10. מכיוון שהגרסה הנוכחית היא רק גרסת ההורדה וההתקנה, גרסת Windows 10 המלאה עם מהדורות נפרדות תצא למכירה באמצע 2015.

מה אתה יכול לקבל בחבילת התצוגה המקדימה הטכנית ומהן האזהרות?

• זה ייתן בסיס לתוכנה שעדיין בשלב הפיתוח, ולכן, אל תתייחס לזה כגרסה סופית

• מאפשרת לחלוק את דעתך לגביו ולהעלות בקשה לקשיים ושינויים במידת הצורך

• המשתמשים צריכים להיות מוכנים לעדכונים או לשינוי בעיצוב ממשק המשתמש שעלול להתרחש עם הזמן

• בנייה מוקדמת תעזור לך להבין בעיות בפתרון בעיות, גיבוי נתונים, פירמוט כונן קשיח, התקנת מערכת הפעלה או שחזור מערכת ההפעלה הישנה שלך, במידת הצורך

• ודא שאינך מתקין אותו במחשב היומיומי שלך, מכיוון שהוא עשוי להכיל בעיות הקשורות לפונקציות, ביצועים או תהליכים שטרם נבדקו

עוד הוסיפה מיקרוסופט שמשתמשים, שחושבים ש-BIOS הוא דלק חדש על בסיס צמחי, לא צריכים להתקין Tech Preview במכשירים שלהם מכיוון שהיא עלולה לגרום לאי ודאויות מסוימות. כל מערכת הפעלה של Windows דורשת מערכת כדי להשיג את הדרישות המינימליות, כך שהדברים זהים אפילו עבור ה-Tech Preview של Win 10:

• חשבון Microsoft וגישה לאינטרנט

• כרטיס מסך: התקן גרפי של Microsoft DirectX 9 עם מנהל התקן WDDM

• מעבד: 1 גיגה-הרץ (GHz) או מהיר יותר

• זיכרון RAM: 1 גיגה-בייט (GB) (32 סיביות) או 2 GB (64 סיביות)

• שטח פנוי בדיסק קשיח: 16 GB

לפני, שדרוג המכשיר שלך להצעה העדכנית ביותר של מיקרוסופט, ודא שאתה חוקר מה תצטרך ומה לא תצטרך להתקין מחדש, לאחר שתעבור ל-Windows 10. משתמשים עשויים לקבל תמיכה שונה, בהתאם לגרסת Windows שממנה מערכת ההפעלה משתדרגת. להלן רשימה של כמה מגרסאות Windows הנפוצות יחד עם הפרטים על מה שצריך להתקין מחדש:

• Windows 8 או 8.1 ו-Windows 7 יאפשרו למשתמשים לשמור על הגדרות Windows, קבצים אישיים ורוב האפליקציות המותקנות

• Windows RT 8.1 או Windows RT אינם נתמכים על ידי התצוגה המקדימה הטכנית, ומכאן שמשתמשים אלה אינם יכולים ליהנות מהיתרון של שימוש בבנייה מוקדמת של Windows 10

• משתמשי Windows Vista יצטרכו לאתחל מהמדיה ולבצע התקנה נקייה כדי להשתמש בתצוגה המקדימה הטכנית במכשירים שלהם

כיצד להתקין את Windows 10 Technical Preview?

אם הסכמת לכל המרכיבים והמכשיר שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות להתקנה בתצוגה מקדימה, תוכל להמשיך. כדי להתקין את מערכת ההפעלה החדשה של Windows במכשירים שלך, בצע את השלבים הבאים:

1. הירשם לתוכנית Windows Insider ובדוק את דרישות המערכת

2. כעת תוכל ללחוץ על אחד מקישורי ההורדה – Windows 10 Technical Preview x86 (2.9GB), Windows 10 Technical Preview x64 (3.8GB) – כדי להוריד את קובץ ה-ISO, מהעמוד הרשמי של מיקרוסופט.

3. רשום את מפתח המוצר שסופק לך

4. לאחר השלמת ההורדה, העתק את קובץ ה-ISO לכונן DVD או USB. חבר את כונן הבזק מסוג USB למערכת הרצויה, שם תרצה להתקין את התצוגה המקדימה הטכנית של Windows 10.

5. הקש פעמיים או לחץ פעמיים על 'setup.exe' מדיית ההתקנה, ולאחר מכן פעל לפי ההוראות המסופקות באשף.

סיכום

מאז, המשתמשים מודעים לגרסאות התצוגה המקדימה של מיקרוסופט והשתמשו גם בגרסת הבטא של Windows 7 וגם של Windows 8, בדיקת הבנייה המוקדמת הופכת קלה למדי. משתמשי Windows לעתים קרובות אומרים שקבלת הגרסה העדכנית ביותר של Windows חודשים לפני שכולם היו מקבלים זה ברכה, ולראות את מערכת ההפעלה מתפתחת בהתאם להמלצות שלך היא מאוד משתפת. מכיוון ש-Windows 7 ו-Windows 8 בטא היו יציבות מאוד, המשתמשים מצפים ש-Windows 10 תהיה זהה. משתמשים רבים ינסו ליהנות מגירסת תצוגה מקדימה זו, שכן היסטוריה מתועדת מיקרוסופט נותנת את הגרסה המלאה עם מחירי שדרוג מוזלים לבודקי גרסאות בטא.

אמנם חלקם יגבילו אותם מלעשות זאת, מכיוון שאין ערובה שמשתמשים יוכלו לשדרג לגרסה הסופית של תוכנת הבטא. עד עכשיו, אולי הבנתם שהתצוגה המקדימה הטכנית של Windows 10 פותחה במיוחד בשבילכם ומדוע כדאי לכם לבדוק אותה. אז קדימה, התקן את גרסת הבטא של Windows 10, מכיוון שהיא בהחלט טובה יותר מלהתמיד עם Windows XP ופריצות האבטחה של צד שלישי שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.