מהו מצב סביבה QLED של סמסונג

מכיוון שחצי הדרך של 2018 כמעט בפתח, כל היצרנים הגדולים של ציוד בידור ביתי השיקו מזמן את קווי החומרה המרכזיים שלהם ואת כל התכונות הנלוות אליהם. בחודשים שחלפו מאז CES 2018, לקמעונאים וללקוחות כאחד הייתה הזדמנות להכיר באמת אילו תכונות סמסונג, סוני וכדומה סיפקו לנו השנה.

אנו נסתכל כעת על 'מצב הסביבה' של סמסונג, שאסור לערבב אותו עם 'תצוגת סביבה' המצויה בסמארטפונים מובילים מאותה חברה ומציעה יותר מסיבה אחת או שתיים (אם יש צורך עוד) כדי לשמור על הטלוויזיה של סמסונג דולקת למשך זמן רב יותר.

"מהו בעצם מצב הסביבה?" אנחנו שומעים אותך אומר. ובכן, תן לנו להסביר.

במשך זמן רב, המיקוד היה בצדק על מה שמסך טלוויזיה יכול לעשות מבחינת איכות התמונה וייצוג בחדות גבוהה של תמונות. למרות שהיבטים אלה עדיין חשובים במיוחד לכל טלוויזיה מודרנית, סמסונג באמת חשבה מהקופסה בנושא זה.

מגוון דגמי ה- QLED של סמסונג לשנת 2018 מגיעים עם מצב Ambient, המהווה שינוי ממש פורץ מה שהטלוויזיה שלך יכולה לעשות עבורך כשאתה בעצם לא צופה בה ישירות. זו עסקה מסוג 'אין עוד מסכים שחורים'.

מיזוג פנימה

ראשית, אם אתה רוצה שטלוויזיה QLED שלך תתמזג ממש עם סביבתה, תוכל להשתמש בתכונה חכמה מאוד שהופכת אותה למשהו של זיקית. על ידי צילום תמונה עם טלפון חכם של סמסונג של הטלוויזיה והסביבה שלה באמצעות אפליקציית SmartThings, אלגוריתם התוכנה החכם יוצר תמונה התואמת את הקיר שמאחוריה, ומשאירה אותה כמעט בלתי נראית, מלבד המסגרת החיצונית.

אפשרויות אחרות

כמובן שיהיו בעלים רבים של דגמים כמו טלוויזיית QLED של סמסונג QE55Q9FN, הגאים בצדק ברכישתם ואינם רוצים שהוא יתמזג טוב מדי ברקע שבו איש אינו יכול לראות זאת. אפשרויות אחרות עבור ההגדרה בשם 'סביבה' יכולות להיות כרוכות בהצגת אלבומי תמונות, שעונים דיגיטליים למראה מדהים ואפילו זרי הרים נעים שמשתנים כדי לשקף את מה שקורה במזג האוויר המקומי.

יוצריו אומרים שזו הדרך המושלמת לחבר את ביתכם לעולם החיצון ואנו נוטים להסכים איתם ממה שראינו מהתכונה בעצמנו.

הדובדבן שבקצפת

אל תשכח שמצב הסביבה הוא רק אחת מני רבות מדוע סדרת הטלוויזיות QLED של סמסונג 2018 הן מהדגמים הטובים ביותר והביצועים ביותר שהתעשייה ראתה. שחורים שחורים יותר, צבע דינמי יותר, הצליל הטוב ביותר ותכונות אינטראקטיביות יותר מכפי שנדחסו אי פעם לטלוויזיה אחת הן כל הסיבות לבוא ולבדוק אותן בעצמך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.