מה לעשות כשהמחשב שלך קורס? – מנקה רישום

מה לעשות כשהמחשב שלך קורס זו לרוב השאלה שאנו שואלים את עצמנו, אחרי שאתה עובד בשמחה ופתאום המחשב כבר לא עובד. האם זה יכול להיות וירוס, מערכת חלונות מקולקלת, תוכנה זדונית, נחשול מתח, התנגשות בין מנהלי ההתקן או שנגמר הזיכרון במכונה? זה יכול להיות אחד מאלה אבל קשה מאוד להבין מה זה כשהמעבד לא פועל. השגת תוכנת ניקוי רישום באיכות מעולה יכולה לעזור לפתור בעיה זו במחשב במהירות.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לאתחל את המחשב. ישנן דרכים שונות לאתחל את המערכת. השיטה הרכה הראשונה היא לחיצה על מקשי Control, Alt ו-Delete בו-זמנית. הקש על המקשים הללו והמתן ותראה אם ​​הוא מאתחל מחדש. זה אמור להגיב אם הוא מגיב למקלדת. שיטה זו היא הבטוחה ביותר מכיוון שהיא אינה מאפשרת למחשב לקלקל את הרישום של חלונות או כל תוכנה אחרת. החיסרון היחיד הוא שתאבד את הנתונים שלא נשמרו.

שיטה נוספת לאתחול מחדש של המכונה היא שימוש בכפתור ההפעלה לכיבוי. זוהי שיטה ישירה שעלולה לגרום לנזק של Windows ותוכנות מסוימות. התהליך פשוט ודורש רק אחד ללחוץ על כפתור ההפעלה של המכונה. לאחר כיבוי המחשב, הפעל אותו מחדש. זה עלול לגרום לרישום הקבצים של Windows להיפגע וגם כל נתונים שלא נשמרו יאבדו.

השיטה האחרונה היא להרוג את שיטת הכוח. זוהי הדרך הפחות רצויה לאתחל את המערכת. הסיבה לכך היא שהוא עלול להזיק לתוכנה או לחומרה של המעבדים. כאשר נזהרים מאוד, זה מפחית את הסיכון לפגיעה בכונן הקשיח.

כאשר אתה מפעיל את המחשב, הגיע הזמן לאתחל את אפשרויות Windows. ברגע שהמכונות מתחילות לאתחל מחדש, הקש על מקש F8 במקלדת. זה הזמן עכשיו לתקן את המעבד. אם זו הפעם הראשונה לאתחל את המערכת, אז אתה יכול לבחור באפשרות "הפעל חלונות כרגיל". אם לא, נסה את התצורה הטובה האחרונה הידועה. זה יהיה המשך מההתחלה המוצלחת האחרונה של Windows. אין נזק לתוכנה או לדרייברים.

אפשרות נוספת היא לנסות לאתחל את Windows באמצעות מצב רשת בטוח. מצב זה משתמש במנהלי התקן ובהתקנים מסוימים של המערכת. התפקיד העיקרי של השימוש בשיטה הבטוחה הוא להתחבר לאינטרנט ולאחר מכן להשתמש בשחזור המערכת. אם הוא מתחיל לאתחל והחיבור נוצר, עליך להשתמש מיד בודק מקוון כדי לזהות אם תוכנה זדונית כלשהי אחראית.

בעוד המבנה במצב בטוח, שימוש בשחזור מערכת הוא השלב הבא הטוב ביותר. הפונקציה "שחזור מערכת" שומרת בדרך כלל כל רישום קודם של Windows במקרה של התרחשות כלשהי במעבד שלך. בתנאי שאתה מאפשר למערכת השחזור לשמור את כל גרסאות הרישום, ניתן לטעון אותן מחדש בקלות והמכונה מתחילה לעבוד שוב.

אפשר גם לנסות להשתמש באפשרות תיקון חלונות שנמצאת בדרך כלל באפשרויות האתחול המתקדמות. כמו כן, מומלץ לאתחל את מערכת האנטי וירוס. אם כל האפשרויות לא עובדות, אז כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. אני אישית הצלחתי לנקות את המחשב שלי על ידי הורדת תוכנת ניקוי רישום באיכות גבוהה והייתי ממליץ עליה בחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.