מחשב הטלפון החכם לעתיד היד שלך ופוטנציאל הזייפ שלו נחשב

האם אתה יכול לדמיין עתיד שבו כולם לובשים את הטלפון החכם שלהם? הוא ייראה יותר אביזר מאשר מכשיר טק אישי – שבו תכשיטים פוגשים טכנולוגיה כביכול. אני יודע שקצת קשה להאמין כי נראה שאף אחד כבר לא עונד שעון. למעשה, המחירים עבור שעון שוויצרי נחמד, גרסה אותנטית, ירדו במידה ניכרת על קרייגסליסט, בדוק זאת אם אי פעם רצית אחד מאותם קטעי זמן מהודרים. אוקיי, אבל מה עוד יוכל שעון היד החכם בעתיד שלך לעשות? בוא נדבר נכון?

עכשיו, לחוף-אל-חוף AM היה אורח מעניין, טיירל ונטורה מבאזסאו, נרשם לראיון בלילה שבין 27-28 בספטמבר 2013 שהוא אכן תיאורטיקן הקונספירציה, במיוחד כשהצהיר במילים רבות כל כך. , תוך דיון בפרק אבוד לאחרונה של תורת הקונספירציה; "על עתידו של ה- TSA (מינהל אבטחת התחבורה) וכמה צמידי טייזר מפחידים שהם מוכנים לפרוס".

ובכן, התקנים אלה עשויים למנוע בתי כלא, למשל, במקום להיכנס לכלא, בתי המשפט עשויים רק להקצות לך מהדק על מכשיר טלפון חכם, כזה שאתה לא יכול להוריד ואחד שהוא הוכחה למים, כן, יש לנו את הטכנולוגיות האלה כְּבָר. זה יפקח על צריכת הסמים או האלכוהול שלך, כל מילה שאתה שואל וצופה כדי לוודא שאתה לא עושה שום דבר בלתי חוקי. אתה צופה. אם אתה טועה, זה יזעזע אותך בדיוק כמו צווארון זעזועים לכלב שמונע מהכלב לצאת מהחצר.

אולי תגיד "כן, הבנתי", ראיתי גם את סרט המדע הבדיוני. נכון, ועכשיו כל הטכנולוגיה זמינה. בלילה היה מצפה לך להתחבר לקיר בזמן שאתה ישן כדי להטעין את המכשיר ולוודא שיש מספיק כוח לפעימות טייזר במקרה שאתה עושה משהו לא בסדר. כאשר תקופת המאסר שלך תסתיים, תוכל להסיר את המכשיר ולשים מכשיר כף יד אישי טק רגיל כמו לכולם. אולי, הרשויות כבר רואות את העתיד הזה – זאת אומרת איזו דרך מצוינת לשלוט בכל בני האדם בחברה כדי לשרת את רצונם – נכון?

כן, אז הקפד לקנות שעון יד חכם לטלפון עם כל התכונות העדכניות ביותר, וללבוש אותו בכל מקום שאתה הולך, כך שהרשויות שלנו תמיד יידעו. אאוץ! אנא שקול את כל זה וחשוב כיצד עתיד הטכנולוגיה הזו עשוי להשתבש מאוד בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.