מחשב נייד מחוספס מגיע עם חריצי ISA

המחשב הנייד המחוספס היה תוצאה של הניסיונות הראשונים של תעשיית המחשבים להוריד את הגודל במחשבים אישיים. הוא תוכנן במיוחד ליישומים בסביבות תעשייתיות קשות וכולל שלדה הבנויה מפלדה מד כבדה לחוסן ועמידות בפני קורוזיה. מארז סגסוגת האלומיניום שלו מחוזק עם פגושים גומי, המאפשר לו לסבול תנאי שטח קיצוניים ומספק ידית כך שניתן לשאת אותו כמו דלי צהריים או מארז קצר.

מחשב נייד נשלף משלב את צג ה- LCD ואת המקלדת והעכבר בתוך המארז ומשתמש בחלקי שולחן עבודה סטנדרטיים מלוח האם ועד ליצירת שולחן עבודה נייד; כזה שקל הרבה יותר להעביר אותו ממחשב שולחני רגיל. מחשבים מסוג זה בנויים לוחות LCD שגודלם נע בין 14 אינץ 'ל -20 אינץ' ומציעים ביצועים גבוהים בגורם צורה מחוספס בסגנון ארגז אוכל שניתן לשדרג לשימושים רבים בתחום התעשייתי או יישומי שטח.

הביצועים המתקדמים הם עדיין היתרון העיקרי שיש לארגז האוכל על פני המחשב הנייד מכיוון שהוא יכול לנצל חלקי שולחן עבודה סטנדרטיים כמו לוחות אם, מעבדים, כרטיסי זיכרון RAM וכוננים קשיחים. זוהי יחידה בגודל קומפקטי שיש בה מספיק מקום לכרטיסי ההרחבה באורך מלא, מה שהופך אותה לבחירה טובה למעמד שלכם
לבד מערכות רכישת נתונים, בקרה וניטור. לוגיקת בקרה מוטמעת מאפשרת הגדרות צריכת חשמל של תוכנות, שבהן רעידות וזיהום מוטס אוסרים שימוש במחשבים מסחריים סטנדרטיים.

למרות שרוב המחשבים הניידים זקוקים לחשמל כדי להפעיל אותם, הדגמים החדשים יותר מאפשרים כעת הסוללה. ניתן להגדיר מחשב זה ונותן לך את האפשרות להוספת סוללות בעלות 220W יעילות גבוהה. זה מושלם מכיוון שעכשיו יש לו את אותם יתרונות ניידים של מחשב נייד יחד עם היופי שיש חלקים סטנדרטיים למחשב שולחני!

משבצות ISA (Industry Standard Architecture) עושות כעת את דרכן בחזרה לשוק. זה מאפשר שליטה באוטובוסים ויכול לשמש לגישה ישירה לזיכרון הראשי. חריצי ISA אלה הוחלפו מאוחר יותר בחריצי PCI אך כיום הם נדרשים למטרות תעשייתיות מיוחדות.

לאחרונה, מחשבים אלה הלכו והתקדמו עם גיימרים מכיוון שיצרניות ארגזי הצהריים הצליחו לשלב שניים ואפילו שלושה מסכי LCD אשר יוצרים יחד תמונה בגודל הטלוויזיה הביתית שלהם. האם אתה יכול לדמיין את האפשרויות עם מסך משולש? זה יהיה רב משימות במיטבו. עבודה על מסך אחד, אירועים אקטואליים מצד שני ופייסבוק על המסך האחרון! היופי במכונה זו טמון ברבגוניות שלה מכיוון שהיא כה רב-פנים עד שכמעט כל אחד יכול להפיק תועלת ממחשב ארגז האוכל הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.