מיחזור מחשבים – החשיבות

מוצרי האלקטרוניקה הופכים יותר ויותר קלים לשימוש, מה שגורם להם להיות מבוקשים מאוד. ישנם מספר מקומות לרכישת מחשב חדש. עם ביקוש כזה למחשבים חדשים, חכמים וקלים יותר לשימוש, עולה השאלה "מה אני עושה עם המחשב הישן שלי?" מחשבים ישנים לקחת את הרצון הטוב או לתרום לבית ספר לחינוך מחשבים. האינטרנט המהיר שלנו הוא יותר מדי עבור הזקנים האלה. למרבה המזל, טכנולוגיה חדשה הולידה חברות מיחזור מחשבים, והקנתה להן את היכולת למחזר מחשבים על מנת להציל את הסביבה מפסולת מזיקה ממחשבים ישנים ורקובים.

אחד ממרכזי מיחזור המחשבים הרבים הוא Best Buy. כעת הם זרמו באתר האינטרנט שלהם ובפרסומות שלהם שהם יקחו כל מחשב ו/או מחשב נייד ישן תמורת עמלת עיבוד של $10 ואז יעניקו לך כרטיס מתנה של $10. רק לפני כמה ימים לקחתי צג מחשב ענק יחד עם המגדל, ועכבר רול ישן, דאגתי למחזר אותם במקום לזרוק אותם לזבל. קיבלתי כרטיס מתנה של $20 ל-Best Buy. מרכזי מיחזור מחשבים כמו Best Buy גובים את העמלה אך מחזירים לך את כספך, כך שבעוד שנפטרים מהמכונה הישנה הזו עזר לחסוך קצת ירוק לארנק. מרכז מיחזור נוסף הוא Staples, גבו גם 10$. להוציא קצת ירוק כדי לחסוך הרבה ירוק.

בעוד שהביקוש למחשבים יעלה כך גם הדרישה למחזר אותם בבטחה. להיות ירוק היא מחשבה ישנה המובילה דרך חדשה למיחזור העתיד. בעוד שמחשבים הפכו מגדולים, מגושמים לקטן, נוחים, המיחזור רק מתחיל את השינוי שלו להפוך לדרך האולטימטיבית להשליך מחשבים ישנים. עסקים לסילוק מחשבים יהפכו מודעים יותר לרוכשי מחשבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.