מי יעזור אם תזדקק לשחזור נתונים באדינבורו?

כולם נמצאים כיום בעולם הדיגיטלי, וכתוצאה מכך הרבה מהנתונים החשובים ביותר נמצאים במרחב הווירטואלי. ייתכן שיהיו לך טונות של נתונים אישיים ומקצועיים המאוחסנים בשירותי ענן והתקנים שבהם אתה משתמש לעתים קרובות. שירותי הענן יכולים להציע לך גישה לנתונים מכל מקום על פני כדור הארץ, אך יש מידע רגיש שאיש אינו שומר במארחים אלה. הם מאוחסנים בדרך כלל בכוננים קשיחים. כעת, אם יקרה משהו לכוננים הקשיחים, שחזור הנתונים עלול להפוך למצב מסובך.

אז אם אתה מתמודד עם הבעיה של שחזור הנתונים באדינבורו, אז Dataclinic היא הבחירה הטובה ביותר עבורך. הם מציעים שירותים מגוונים על מנת להבטיח שהמידע שלך יאוחזר בצורה היעילה ביותר. לחברה יש אתרי התאוששות באדינבורו ובגלזגו, והם יכולים לעזור לך בכל בעיה שלך. כמה מהשירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי חברת אדינבורו זו הם כדלקמן.

נתוני כונן קשיח

שחזור הנתונים מהכוננים הקשיחים יכול להיות מסובך, כפי שצוין לעיל. ישנן סיבות שונות לפגיעה בכונן, ומכאן שהפתרון צריך להיות בהתאם לבעיה. החברה משתמשת בטכניקות המתקדמות ביותר כדי להבטיח שחזור נתונים מלא מהכונן הקשיח. ניתן להשתמש בחומרה ותוכנה מתקדמת כדי לקבל את הנתונים מכל מותג כוננים וכל תקלה, כולל שגיאת CRC, נתונים חסרים, כוננים קשיחים שאינם מגיבים ועוד.

גם אם אתה סקפטי לגבי העלות, חברה זו פועלת לפי מדיניות 'אין נתונים ללא תשלום'. המשמעות היא שאם יש לך בעיה, הם יאספו את הכונן מביתך ויודיעו לך על עלות שחזור הנתונים לאחר כמה בדיקות. אם אינך רוצה להמשיך, לא תחל התאוששות ללא אישורך. למרות שמומחי החברה מייעצים בהחלט שלא לפתוח את הכונן הקשיח, היא עלולה להגדיל עוד יותר את הנזק.

נתוני טלפון נייד

אחזור נתוני טלפונים ניידים הוא אולי הבעיה הנפוצה ביותר שאנשים מתמודדים איתם בימינו. טלפונים ניידים או סמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. כולם משתמשים בהם כל הזמן למטרות בידור או למטרות מקצועיות. כתוצאה מכך, לכולם יש כמות גבוהה של מידע רגיש המאוחסן במכשירים אלה, ואם קורה להם משהו, אז שחזור הנתונים הופך לבעיה גדולה עבור כולם.

במקרה זה, Dataclinic יכולה לסייע לך רבות מכיוון שהם מתקדמים בהרבה מסדנאות רגילות. המומחים כאן יכולים להתמודד עם כל מותג סמארטפונים ולשחזר את הנתונים הבלתי נגישים ממנו כמעט בכל סוג של נזק לטלפון.

נתוני שרת

למרות שזה לא קורה לעתים קרובות, ייתכן שיהיה עליך לאחזר את הנתונים שלך משרתים שונים במקרה של קריסה. לא רוב החברות מציעות שירותי שחזור נתוני שרת. אך ל- Dataclinic יש צוות ייעודי של מומחים ומומחים ב- RAID שיכולים לעזור לך ביעילות להחזיר את הנתונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.