מכור את השטיח שלך לפני שהוא יוצר

Galaincha מייצרת ויזואליזציות ריאליסטיות ונגיעות שניתנות לשימוש בכדי להחליף הליכי דגימה מסורתיים טרגטיביים לאישור עיצוב. Galaincha גם יוצר לוחות עיצוב מוכנים לדוא"ל עם המיתוג שלך, עם כל מידע ההתאמה האישית כולל צבעים, חומרים וגבהי ערימות, ומאפשר לך תקשורת יעילה, יעילה ומדויקת הרבה יותר. ניתן לייצר עיצובים באמצעות הגדרות תקן האיכות של היצרנים, ובמקרה זה השטיחים המיוצרים יהיו דומים מאוד למה שאתה רואה על המסך שלך.

תוכנת Galaincha מאפשרת למשתמשים שלנו לחסוך זמן וכסף לאורך כל תהליך ייצור השטיחים עם פתרונות עיצוב השטיחים המתקדמים ביותר שלנו כולל Galaincha עצמה עם exploRUG.

התוכנה מתאימה באופן מושלם לצרכי חברות השטיח כולל מעצב, יצרן, סיטונאי וקמעונאי. בעיקר הופך להיות פופולרי בקרב כל המעצבים מכיוון שערכת התכונות העשירה שלו מספקת כלים הדרושים ליצירת העיצוב מאפס, עריכת עיצובים קיימים או המרת הגרפיקה הסרוקה לעיצוב שטיח.

תוכנת עיצוב השטיחים המותאמת אישית שלנו היא ידידותית במיוחד למשתמשים כך שהמשתמשים שלה מוצאים אותה קלה לשימוש ומציעה גם מגוון רחב של כלים לציור ביד חופשית, קנה מידה, יישום שיפוע מעורבב בצורה מושלמת, עבודה עם מוטיבים מורכבים. מתן שדרוג חינם של התוכנה למשתמשים, כאשר כל עדכון מתווסף עוד ועוד שיפורים נוספים לתוכנה למילוי בקשותיהם וצרכיהם של הלקוחות.

התפוקה למראה האמיתי של עיצוב השטיח מאפשרת למשתמשים שלנו לצפות מראש בפלט הסופי של העיצוב. עם טקסטורות משולבות מראש של צמר, משי ולולאה, אתה יכול גם לטעון טקסטורות מותאמות אישית משלך בתוך התוכנה. בעזרת עיבוד שטיחים ריאליסטי, הוא מייצר את הפלט הסופי המדויק.

בעזרת הכלי החכם לצביעה התוכנה מייצרת אוטומטית את ערכת הצבעים הרצויה. עם ערכת הצבעים שנבחרה ביד, התכונה הנפוצה ביותר היא יצירת שילוב צבעים יכול להיות אוטומטי לחלוטין או יכול להיות חצי אוטומטי. תתפלאו לגלות עד כמה קל ליצור שילובי צבעים שונים של העיצוב, כאשר העיניים מושכות ביותר את ייצור השטיח.

תמורת תשלום קטן של 150 $, אנו מציעים תקופת ניסיון של 3 חודשים הכוללת גישה מלאה לתוכנה, הדרכה מבוססת דוא"ל ותמיכה טכנית. זה כדי להבטיח שתחקור את רוב התכונות, תעריך את היתרונות המיידיים ותבין את הפוטנציאל שלו לעסק העתידי שלך לפני שתשקיע בתוכנה. אנו אפילו נעזור לך לעבוד עם עיצובים משלך כדי להתחיל.

תוכנת Galaincha מציעה כלים במגוון רחב שיכולים לשפר עיצוב פשוט לכדי יוצאי דופן. הכלים הנוחים הנוספים המאפשרים לכל מעצב ליצור, לדמיין ולשלוט בכל ההיבטים של ייצור העיצוב לשטיח כפי שניתן לראות על מסך המחשב. בכמה לחיצות בלבד, התוכנה מייצרת את כל חבילות הפלט הנדרשות לתהליך הייצור. עיצובים מורכבים עם צבעים מרביים נלקחים בחשבון ומספקים את פרטי הפירוט לחישוב המחיר עם חישוב החוט הנדרש במשקל.

תוכנת Galaincha- https://galaincha.com.np

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.