מכשירי חטטנות הי-טק ערמומיים

ציוד ריגול זול הוא הדרך המושלמת לתפוס מישהו בזמן שהוא גונב או עושה משהו שהוא לא צריך לעשות. ציוד ריגול זול הוא מכשירי הקלטת וידאו ושמע קטנים שנועדו ללכוד פעולה בדיסקרטיות. עטים, שעונים, משקפי שמש, מחזיקי מפתחות מרחוק לרכב או מצלמות מיני על כפתורי חולצה וכובעי בייסבול יכולים להקליט בכל מקום ללא גילוי למרות שבדרך כלל אין זה חוקי לבצע הקלטה כזו במקומות ציבוריים. היתרונות החדשים של ציוד ריגול זול ברחבי הבית מאפשרים מעקב טוב יותר כדי לצלם וידאו מסביב לנכס שלך להגנה וכראיה או בריגול אחר בייביסיטר שאינך בטוח לגביהם.

ציוד ריגול זול כמו מצלמות וידיאו ומכשירי שמע יכול להיות משדרים הממוקמים בחשאי מסביב לביתך בזמן הצפייה בילדים. שלט רחוק מפעיל מכשירים שונים כשהילדים משחקים בסלון או במטבח. אם אתה חושד שהבייביסיטר שלך אולי לא מהימן כמו שאתה חושב, תוכל לצפות בקרבת מקום על צג קטן במרחק רחוב משם ולהיכנס למקרה שתתרחש התעללות או פעילות בלתי חוקית. אולי היא עושה שיחות למרחקים ארוכים, מקללת את הילדים, מזמינה סרטי תשלום לפי צפייה או גונבת ממך.

זו הדרך הטובה ביותר לתפוס אותה בוידאו לראיות משטרה. בבית שלך, זה לא חוקי לשים סרטונים. ציוד ריגול זול יכול לעלות פחות מ -75 $ עבור הצבת מקליטי אודיו ווידאו בכל מקום כפי שמותר על פי חוק. המשמעות היא ריגול אחר השכנים או שהבוס יהיה נגד רוב החוקים המקומיים והפדרליים. הכרת הבעיות הזוגיות או השערוריות הזוגיות של השכנים שלך, או לברר מדוע הבוס מסתגר במשרדו כל הזמן לא שווה את הטרחה עם החוק.

ריגול בחשד למעבדות שיטה בשכונה או שימוש בסמים במקום העבודה עשוי לסייע למשטרה אך עדיין ייתכן שתואשם בעבירה של הסגת גבול, הפרת זכויות הפרטיות וזכויות הפרטיות ושבירה וכניסה. שמור על כל החוקים ופקח רק על נכסים שיש לך זכויות בעלות חוקיות עבורם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.