מנקה החובות – האם התוכנה של ליאו קווין תעבוד עבורך?

במאמר זה נדון בתוכנה הפופולרית The Cruncher Debt. הוא מוצע כעת על ידי ליאו ג'יי קווין, מחבר התוכנית הפיננסית הנמכרת ביותר כיצד להחזיק שוב במשכורת שלך. אנו נדבר על מי שפתח אותו, מדוע ייתכן שתזדקק לו וכיצד הוא פועל. קרא סקירה עצמאית זו וברר אם זה יעבוד עבורך.

תוכנת Cruncher Debt פותחה על ידי Leo J. Quinn, מומחה פיננסי שיצר ספר אלקטרוני להורדה שכותרתו How to Own Your Paych Again. התוכנה היא חלק מחבילה פיננסית שמראה לך כיצד לצאת לגמרי מהחובות, כולל המשכנתא שלך, בתוך פחות מ -10 שנים. הוא נועד שתדע את התאריך בו תהיה חף לחלוטין מתשלומי כרטיס אשראי, תשלומי רכב ואפילו תשלום הבית שלך. זה יעבוד על מחשבי Windows ו- Mac כאחד.

התוכנה מיועדת לאנשים שרוצים לתכנן להיות פטורים מחובות ללא טרחה לעשות הרבה מתמטיקה. פשוט הכנס את החובות הנוכחיים שלך למערכת, ותהיה לך תוכנית לפרוע אותם בסדר הנכון. רוב האנשים טועים לשלם קצת תוספת על כל כרטיסי האשראי שלהם בכל חודש. בכך הם אף פעם לא מתקדמים. הסיבה לכך היא שהם מפזרים את כספם דק מדי בניסיון לשלם יותר מדי כרטיסים. תוכנה זו תראה לך באיזה חוב עליך להתמקד תחילה כדי להיפטר מהם מהר יותר.

בואו נדון כיצד זה עובד. התוכנית גמישה מאוד ויכולה להראות לך את ההזמנה הטובה ביותר לפרוע את כרטיסי האשראי, המכוניות והלוואות הדירה שלך בפרק זמן קצר. אתה יכול לעשות תוכנית לפרוע רק חלק מהחשבונות שלך או כולם. כדי להתחיל, תצטרך לברר סכום כסף ספציפי שתוכל להשקיע לפירעון החובות שלך מדי חודש. זה לא חייב להיות כמות גדולה. אתה רק צריך משהו כדי להתחיל. התוכנית תאפשר לך לבצע התאמות תוך כדי השימוש בה. תרצה להזין סכום זה בעמודה בראש הדף.

לאחר מכן, תפרט את כל סוגי החשבונות בעמודות בדף. יהיה עליך לדעת את הסכום שאתה חייב על כל אחד, את הריבית והתשלום החודשי המינימלי. אלה נמצאים בקלות בהצהרות שלך שאתה מקבל בדואר. לאחר רישום כל חוב, תלחץ על כפתור החישוב. לאחר מספר שניות, תקבל תדפיס של התאריך המדויק בו תוכל להיות נטול חובות וההזמנה הנכונה לפירעון אלה.

התוכנה מגיעה עם הספר האלקטרוני הנמכר ביותר, How to Own Your Paych Again Again, שיראה לך היכן למצוא את הכסף הנוסף לפרוע חובות. ספר זה גם מסביר כיצד לחסוך כסף בהוצאות יומיומיות, להעלות את ציון האשראי ולשמור על מוטיבציה עד שכל החשבונות שלך ייעלמו.

לסיכום, חבילת התוכנה של Cruncher Debt מושלמת לכל מי שרוצה לעשות תכנית להפוך ללא חובות ויכול לשלם עכשיו את החשבונות שלו. זה לא מיועד לאנשים שמאחורי התשלומים שלהם או עומדים לאבד את ביתם. הוא מגיע עם ספר אלקטרוני הנמכר ביותר שייתן לך עצות מעשיות בעת ביצוע מערכת זו. על ידי הזנת מספרים פשוטים לתוכנית, תהיה לך תוכנית אישית לצאת לגמרי מהחובות, כולל המשכנתא שלך, בתוך פחות מעשר שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.