מספר תמיכה של Norton: 1-855-402-8999

Norton הוא אנטי-וירוס מובהק למאבק נגד כל הסיכויים והתוכנות הזדוניות הקיימות במערכת ההפעלה של המחשב שלך. עם המתודולוגיה של היוריסטיות וחתימות, הוא מגדיר מנגנון אנטי-וירוס רצועות נגד הווירוסים כדי להרוס אותם לחלוטין ומרפא את כל הנזקים שנגרמו למערכת שלך בו זמנית. עם מכירות טובות וגרסאות מעודכנות, היא מתגלה כאחת מתוכנות האנטי-וירוס הטכניות התקיפות בעצמן בעולם הדיגיטלי עבור Windows, מערכת ההפעלה Mac ולינוקס. הסיבות העיקריות לתלות עולמית בתוכנת אנטי-וירוס של Norton הן איכות, פרטיות ותכונות ידידותיות למשתמש. מלבד תוכנת האנטי-וירוס של Norton, המותג הנודע הזה ניסה את קסם המזל שלו גם במוצרים אחרים כמו חומת האש של Norton, ספקית אבטחת האינטרנט של Norton, Norton 3600 ו-Norton end point6 safeguard.

עם כל כך הרבה יתרונות, לפעמים זו דילמה להתמודד עם סיבוכים טכניים מכיוון שלא ניתן לפתור פגמים טכניים בקלות ללא ידע מתאים בנושא וזה מוביל לצורך המתהווה של מערכת התמיכה הטכנית של Norton להאיר את הדרך של מספר פתרונות לטרחה- עבודה חופשית על המערכת. למרות שקל לגשת לאנטי-וירוס של Norton, אך בהתקנה הראשונה, ההדרכה של תמיכת התקנת Norton המקוונת מוכיחה את עצמה כסתמית מכיוון שהיא חוסכת זמן רב. תוכנת אבטחה כוללת זו מציגה תוצאות טובות יותר עבור סינון דואר זבל והגנה מפני דיוג.

אנחנו השדכנים הטובים ביותר בהצעת שירותי תמיכה ל-Norton עם צוות של מומחי נושא אשר מיומנים ומנוסים היטב להתמודדות עם תהליכים, שאילתות והטעיות של לקוחות.

כפי שכולנו יודעים, ברגע שהמחשב שלנו פגום עם הווירוסים אז מספר עיוותים מקבלים גישה למערכת שלנו ועלולים לגרום לדליפה של דברים אישיים, גניבה מקוונת, פריצה וניהול לא נכון של קבצים בתוך המערכת. לכן, אם אתה רוצה למקם את המחשבים או המחשבים הניידים שלך בידיים בטוחות אז תמיכת Norton 360 שלנו היא תוכנית מקיפה עבורך במחיר סביר. תרשים הזרימה המשולב של השירותים שלנו כולל מעגל שלם של התקנה/הסרה, שדרוג בזמן, הסרת שאריות של קבצים ותיקיות ועוד.

עבור כל הגנה בזמן אמת וכוונון ביצועים, האפשרות הטובה ביותר היא לבחור בתמיכה באנטי-וירוס Norton שלנו שהיא תמיכה 24/7 עם פתרונות ושירותים מיידיים במקום. זה אולי נראה קשה לקבל תמיכה טכנית מתאימה של אנטי וירוס אבל זה לא. רק שיחה אחת למספר התמיכה של Norton 360 יכולה לעזור לך לגלות את הטוב ביותר מבין השאר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.