מציאת שירות שחזור הנתונים המתאים

אובדן כל הנתונים ששמרת בכונן הקשיח של המחשב או בהתקנים אחרים יכול להיות מתסכל ממש, ואם אתה בעל עסק זה יכול להשפיע לרעה על האופן שבו אתה מנהל את העסק שלך. כאשר מתרחשת בעיה כמו אובדן נתונים, הפתרון הטוב ביותר הוא למצוא חברה שתנסה לאחזר עבורך את הנתונים שאבדו.

שחזור נתונים של הכונן הקשיח

רוב הנתונים המאוחסנים במחשב עדיין מאוחסנים בכונן קשיח, ואלו ציוד עדין, שיכול להיכשל בכל עת. אולם הכשל הוא לרוב מוחלט, אולם יתכנו תקופות בהן הדיסק ניזוק מה שימנע ממך לגשת לחלקים מסוימים של נתונים, בעוד שקבצי נתונים אחרים יישארו שלמים. חברה בעלת ניסיון בהתמודדות עם בעיות אלו תוכל לייעץ לך על דרך הפעולה הטובה ביותר, תוך מתן הצעת מחיר ללא התחייבות.

בעיות אחרות

חברה לשחזור נתונים אמורה להיות מסוגלת לשחזר קבצי נתונים שנמחקו בטעות או בזדון מהמחשב שלך. כשל בבקר RAID הוא היבט נוסף של נתונים אבודים שיש לטפל בהם מדי פעם. אם אתה מגלה שאין גישה לנתונים במערכת הפשיטה שלך, ניתן לתקן זאת על ידי מתן גישה לחברת שחזור נתונים למערכות המושפעות שלך.

נֵזֶק

מחשבים וציוד היקפי שלהם עלולים להישחק כתוצאה משימוש יתר, או להיפגע עקב טיפול לא זהיר. כאשר התקן אחסון ניזוק, הוא עשוי להיראות כאילו הנתונים הולכים לאיבוד לנצח, אולם אין זה כך כלל. דברים כגון מקלות זיכרון פגומים ושבורים וכונני הבזק יכולים לשחזר את הנתונים שלהם פשוט על ידי הסרת שבבי האחסון.

נזק הנגרם כתוצאה מהכנסת נוזלים לפעולה הפנימית של מחשבים והתקני האחסון שלהם היא בעיה נפוצה, ושוב, הכל לא הולך לאיבוד כשזה קורה. רוב חברות שחזור הנתונים נאלצו להתמודד עם מחשבים ניידים ומקלות USB שנכנסו לנוזלים, או שנשפכו עליהם נוזלים (בדרך כלל קפה או סודה). כל חברה מיומנת לשחזור נתונים תוכל לעזור לך לשחזר את הנתונים ממכשיר שבא במגע עם נוזל בשלב כלשהו בחייו.

כשאתה מחפש חברה לשחזור נתונים, תמצא שיש הרבה חברות בחוץ, ולכן כדאי לעשות קצת מחקר, וחלקן אפילו מציעות שירות 'ללא התאוששות, ללא תשלום'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.