מרגל נגד תוכנות נגד חגורת שמש

אתה רוצה לשטוף כי תוכנות ריגול ותוכנות פרסום באמצעות תוכנות ריגול נגד תוכנות ריגול ותוכנות פרסום של Sunbelt הן לא רק מטרד הולך וגובר עבור משתמשי מחשב בכל מקום, אלא גם תעשייה פורחת. על פי Webroot Software, Inc, הפצת פרסומות מקוונות באמצעות תוכנות ריגול ותוכנות פרסום הפכה לתעשייה של 2 מיליארד דולר.

הפרסום האגרסיבי וטקטיקות הריגול שהפגינו חלק מתוכניות אלה, דורשות תגובה אגרסיבית לא פחות מצד מכשיר מנוסה. מרגל נגד תוכנת חגורת שמש, תוכנת חגורת שמש היא חברה כזו. הם מובילים בתחום הכלים נגד תוכנות ריגול, אנטי ספאם, אבטחת רשת וניהול מערכות, והם נתנו באופן עקבי בחוד החנית של תכנות אנטי ריגול מאז 1994.

אחד מיישומי התוכנה הבולטים יותר שלהם הוא מונה תוכנות נגד חגורת שמש Spy 1.5. CounterSpy נועד לאתר ולהסיר תוכנות ריגול שכבר נמצאות במערכת המחשב שלך. בנוסף, הוא מספק הגנה בזמן אמת תוך מניעת חטיפת דפדפנים ושינויים ברישום המחשב שלך.

תכונות בולטות אחרות כוללות: "איתור והסרה של קובצי Cookie למעקב – למרות שזה נכון שאפליקציות כמו Microsoft AntiSpyware Beta הן חינמיות, הן אינן כוללות את היכולת לזהות ולהסיר קובצי Cookie כמו CounterSpy." Cleaner Cleaner – מוחק כל עקבות שאפשר לעקוב אחריהן. נשאר במחשב שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט. "מחק קבצים מאובטח – כלי מחיקה רב עוצמה שיכול לחסל לחלוטין את כל הקבצים שאתה רוצה להסיר מהמחשב שלך כולל תמונות, מוסיקה, סרטים ויישומים.

"סייר PC – מאפשר לך להסתכל על קבצים ואזורים שבדרך כלל לא נוח לגשת אליהם, כגון תוכניות ההפעלה שלך, אובייקטים שעוזרים לדפדפן ותוכניות ActiveX שהורדות או משתמשים בהן." תמיכה במערכות הפעלה ישנות יותר – כולל Windows 98SE, Windows ME ו- Windows NT. CounterSpy, המומלץ על ידי PC World, ConsumerSearch ו- Dell, מחזיק באחד הדירוגים האפקטיביים הגבוהים ביותר להסרת תוכנות ריגול.

הוא גם קיבל ציונים גבוהים מטופTenReviews (2006) על קלות השימוש, התאמה אישית/התקנה ועזרה/תמיכה. משתמשים יכולים לקבל מנוי לשנה עם עדכונים, שדרוגים ותמיכה טכנית מבני אדם חיים. CounterSpy בהחלט מספק קלות שימוש וזולה כמעט לכל משתמש מחשב מהטירון ועד המומחה.

כדי לקבל את הספר האלקטרוני החינמי "טיפים וטריקים" אנא מלא את הטופס שלהלן עם הדוא"ל שלך בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.