מתי אפל חטפה את "קטגוריית הטכנולוגיה" בתקשורת החדשות?

אומרים כי אפל היא אחת החברות החדשניות ביותר בעולם, אך יותר מכל מה שאפל מרכיבה ומייצרת במרחב הטכנולוגי האישי הוא אוסף של טכנולוגיות שלא מקורן. מסקרנת נוספת היא התפיסה שנוצרה בתקשורת ההמונים בשל המספר העצום של מאמרים, בלוגים באינטרנט, סרטוני יוטיוב, ציוצים, קטע חדשות טלוויזיה והערות על כל פסולת התקשורת הזו.

המציאות היא שישנן תגליות חדשות בפיסיקה, ביוטכנולוגיה, ננו -טק, תעופה, חלל, רכב ותעשיות אחרות שמגמדות את כמות הטכנולוגיות החדשות שאפל ייצרה – והן מתרחשות מדי יום. אני יודע, אני מפעיל מכון חשיבה וסורק את כל המידע הזה מדי יום, ואני נדהם מהעובדה שהמעט ממנו פוגע בתקשורת הזרם המרכזית בימים אלה. אולם נראה כי יש סיבה טובה לבעיה זו – צופים, גולשים באינטרנט ומאזינים פשוט לא כל כך מעוניינים.

למה אתה שואל? ובכן, הם לא מאמינים שזה משפיע עליהם באופן אישי – אבל הם טועים בנקודה זו, שכן כל גילוי חדש של גודל משפיע על כולנו. פעם הייתה קטגוריה רק ​​לחברות כמו אפל -היא כונתה "טק אישי" ועדיין, כיום הודעות לעיתונות של אפל וכל תוסף, שדרוג או אפליקציה רצופה מדממים לקטגוריית הטכנולוגיה הרגילה – היא למעשה מטביעה את "הטכנולוגיה האמיתית" – דברים החשובים לחלוטין לאנושות ולהתקדמות הגזע האנושי.

זה באמת מזיק לאותן חברות, יזמים ומחדשים אמיתיים בעולם שעובדים בטכנולוגיה הרבה מעבר לרשתות החברתיות, מרטטים, מתעשרים. ועם כל הכבוד לדור הבא הזה, שבקרוב יפעיל דברים, באמת יש יותר בחיים מאשר אפל. העובדה שאפל עמדה בראש קטגוריית הטכנולוגיה האישית במכשירי מוזיקה אישיים, טלפונים סלולריים, מיני טאבלטים (w/eReaders), ובקרוב תפלוש לטלוויזיה שלנו-אינה הופכת אותה לסוף הכל בטכנולוגיה.

יש הרבה יותר חדשנות בעולם מאשר אפל. מישהו לא יכול לבטל את כל ההייפ הזה, וכן, אנחנו צריכים ג'ובס אמיתי, אבל אולי ג'ובס צריך להבין שהוא לא אלוהים. אנא שקול את כל זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.