ניסויי תוכנת שעון זמן פנוי – 4 סיבות לנסות לפני שאתה קונה

האם זה לא יהיה נהדר אם נוכל לקחת הביתה את הרכישות ולנסות אותן לפני שנחליט אם אנחנו רוצים לשמור אותן? זה בדיוק מה שספקי תוכנת שעון זמן רבים מספקים בניסויי התוכנה החינמיים שלהם. זה בערך כמו זוגיות. אתה יכול לברר אם אתה תואם, אילו תכונות אופי אתה אוהב ואילו מהן עשויות לשגע אותך, והאם יש דגלים אדומים שימנעו מערכת יחסים ארוכת טווח. זה מספק סביבה לבחון את מערכת היחסים לפני התקדמות עם התחייבות גדולה של משאבים, זמן וכסף. כשאתם מנצלים ניסויים בחינם בתוכנות שעון עובדים, ישנן מספר שאלות שתרצו לשאול מראש. האם ניסיון התוכנה בשעון הזמן הפנוי מוגבל באופן כלשהו, ​​או שמא התוכנה המתפקדת במלואה? כמה זמן תימשך תקופת הניסיון החינמית? האם אוכל לקבל עזרה ותמיכה טכנית במהלך תקופת הניסיון החינמית? האם עלי להתחיל מחדש לאחר סיום ניסיון התוכנה של שעון הזמן הפנוי? אלו שאלות חשובות שיש לשאול אותן עוד לפני שמתחילים את ניסיון התוכנה של שעון הזמן הפנוי.

וודא שיש לו את התכונות שאתה רוצה
ניסיון התוכנה החינמי של שעון הזמן הוא הזמן המושלם לוודא שתוכנית שעון הזמן מכילה את כל התכונות הדרושות לכם. לכן כל כך חשוב לוודא שהניסיון החינמי פועל באופן מלא. מערך תכונות מוגבל, או גרוע מכך הפגנה מרחוק, אינם מספיקים כדי לוודא שתוכנת שעון השעות של העובדים תענה על צרכי העסק שלך. אתה צריך לבדוק את התוכנה המדויקת שתתבקש לקנות. כמו כן, תרצה לוודא שלא תצטרך להזין מחדש את כל המידע שהזנת במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום לאחר רכישת רישיון קבוע. לכן תקופת ההיכרויות הזו כה חשובה. אתה רוצה לראות כיצד בן זוגך לעתיד מגיב בכמה שיותר מצבים שונים לפני שתתחייב לקשר קבוע.

וודא שהוא תומך בכללי השכר העסקי שלך
ניסיון התוכנה בחינם לשעון הזמן אמור לאפשר לך להשתמש בתוכנית באופן מלא עם כללי השכר שלך. במילים אחרות, השתמש בניסיון החינמי לאורך תקופת שכר מלאה. זה יאפשר לך לאשר שהתוכנה יכולה להתמודד עם אותו מחזור שכר, הגדרות שעות נוספות וכללי עיגול. תרחיש מצוין הוא להריץ את גרסת הניסיון בחינם של תוכנת timeclock יחד עם מערכת הזמן הנוכחית הנוכחית שלך. זה אמור להביא ליקויים ברורים על פני השטח. ניסיון של 30 יום עשוי להישמע כמו מספיק זמן כדי לבדוק את התוכנה ביסודיות, אך אם לא תתחיל להשתמש בה מספר שבועות לאחר ההורדה, עלול להיגמר לך הזמן לפני שאתה מוכן. הדבר האחרון שאתה צריך הוא שתוקף הניסיון החינמי יפוג ממש לפני שאתה נפגש עם ההנהלה כדי להדגים את מערכת השעות והנוכחות החדשה. ניסויים בחינם המבוססים על מספר מכות שעון המשמשות לפני תום התפוגה עשויות להיות אופציה טובה יותר.

וודא שהוא פועל בתצורת המשרד שלך
מבחן מכריע נוסף במהלך ניסיון בחינם של תוכנת timeclock הוא לוודא שהתוכנה תעבוד עם תצורת המשרד הנוכחית שלך. לדוגמה, אם אתם מחפשים החלפת שעון אגרוף, הצבת מחשב ללא פיקוח בחדר ההפסקות עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר. עכשיו זה הזמן לחשוב על אסטרטגיות פריסה אחרות, כמו לשים שעוני זמן אישיים ברשת בכל מחשבי העובדים. זה גם נותן לך הזדמנות לוודא שהתוכנה תפעל עם התשתית הקיימת שלך. זה יקטין את ההוצאות הלא צפויות מאוחר יותר, מכיוון שכבר תדע אילו מחשבים עונים על דרישות המערכת ואילו מהם יש לשדרג.

וודא שהעובדים ימצאו את זה קל לשימוש
האם תוכנת השעון החדש החדשה פחות או יותר יעילה ממערכת הזמן והנוכחות שהיא מחליפה? ייתכן שיש עקומת למידה עבור העובדים שלך, אך הטעויות וחוסר היעילות אמורים להיעלם תוך מספר ימים לאחר השימוש בניסוי תוכנת Timeclock בחינם. אם העובדים שלך עדיין מתקשים בסוף תקופת הניסיון, רוב הסיכויים שהם ימשיכו להיאבק לאחר רכישת גרסה מורשית של התוכנה. אם התוכנה קשה או מבלבלת להתקנה, אל תתעלם מכך כסימן אזהרה לכך שהתוכנה עשויה להיות קשה או לא אינטואיטיבית לשימוש גם כן. זה הזמן לבדוק את התמיכה של ספק תוכנת שעון הזמן. סוג העזרה והתמיכה שאתה מקבל במהלך תקופת הניסיון מהווים אינדיקציה טובה לתמיכה שתקבל בהמשך. לדוגמה, האם ישנן מספר דרכים ליצור קשר עם חבר בצוות התמיכה הטכנית? היזהר מחברות תוכנת שעון זמן המספקות תמיכה בדוא"ל בלבד מכיוון שסביר להניח שהן אינן מצוידות בטיפול בהיקף גדול של בקשות תמיכה, או שהן אינן מעורבות בפרויקטים של זמן ונוכחות במשרה מלאה.

אסטרטגיות סקירת תוכנות שעון הזמן
להלן כמה אסטרטגיות מהירות שיעזרו לך בתהליך הבדיקה. כלל אצבע טוב הוא להשתמש במערכת השעה הנוכחית הנוכחית שלך כבסיס ולאחר מכן להתחיל להתרחב משם. במילים אחרות, התחל לראות אם אתה יכול להפוך את מערכת הנוכחות הנוכחית הנוכחית שלך לתוכנה החדשה. זה אמור לחסל באופן מיידי חוסר יעילות קודמת. לאחר מכן התחל לחקור את התכונות האחרות הזמינות בתוכנת שעון הזמן שעובד שאתה בודק. לבסוף, צא רשימה של שוברי דילים (חייב להיות תכונות) ורשימת משאלות (נחמד שיש תכונות). זה יאפשר לך להשוות תוכניות שונות של שעון זמן ולעזור לך להחליט מהו הפתרון הטוב ביותר לזמן ולנוכחות לעסק או לארגון שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.