ניקוי רישום המחשב

כשאתה משתמש במנקה רישום זה עוזר לנקות או לתקן בעיות בקלות ובבטחה בתוך רישום המחשב שלך בלחיצת עכבר אחת בלבד. זיכרון במחשב שלך שנשאר ללא למידה במשך זמן מה יגרום למחשב שלך לפעול לאט במיוחד מכיוון שהוא מרכיב מאוד חסר אונים במערכת ההפעלה שלך, ולכן חשוב שתלמד כיצד לנקות כראוי את רישום המחשב. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בתוכנת ניקוי רישום איכותית שתאיץ את המחשב במהירות.

בעיות המשפיעות על רישום Windows שלך עלולות לגרום למערכת שלך לקרוס בקלות רבה. ניתן ליצור שגיאות לכל המידע האישי שלך הנמצא בקבצים השונים בדיסק הקשיח. יכולות להיות הרבה סיבות לבעיות אלה כמו דמויות שנותרו מאחור לאחר הסרת תוכנה או הסרה לא נכונה של תוכנה. סיבות אחרות חסרות גלאי כוננים או חומרה פגומה. דברים מסוג זה יכולים להגדיל את גודל הרישום בצורה שלילית ולהאט את ביצועי המחשב. זה גורם ל- Windows לחפש זמן רב יותר את הנתונים הדרושים להם כדי להריץ ביעילות.

מנקה רישום טוב יסרוק את קבצי Windows שלך ויאתר ערכים לא חוקיים או מידע מיושן. לאחר תיקון השגיאות הללו המחשב שלך יפעל הרבה יותר מהר. כדי להגן על עצמך אתה צריך תוכנית שמציעה גיבוי כדי שתוכל לשחזר את המחשב שלך אם משהו משתבש בניקיון. הוא יזהה וימחק אוטומטית ערכים מיותרים. היא תנקה את מנהל ההפעלה השולט בתוכניות שנטענות אוטומטית בעת ההפעלה מחדש או הפעלת המערכת.

צעדים אלה הם הדרך שבה אתה מנקה את הזיכרון שלך. אתה צריך לקנות או להוריד מנקה רישום טוב ולהתקין אותו. זה תמיד הכרחי להפעיל תוכנית זו כמנהל המערכת כדי לאפשר לה לנקות את כל המערכת שלך. לאחר השלמת ההתקנה הוא יכלול תפריט משנה להתחלת תהליך הניקוי.

מתפריט המשנה של תוכנת היישום שלך, תוכל להתחיל בסריקה מהירה של קבצי המערכת שלך. הסריקה תמסור לך דיווח על השגיאות שמצאה. ואז תינתן לך אפשרויות. תוכל לתקן את השגיאות או להתעלם מהן. כדי לתקן אותם, פשוט בחר באפשרות 'תיקון' והתוכנה תתקן אותם באופן אוטומטי.

יש לך גם תכונה להסרת התקנה. פעולה זו תסיר את ההתקנה של תוכניות מיותרות ותסיר אותן. זה מבטיח שההשפעה שלהם על מערכת ההפעלה שלך תבוטל לחלוטין. אתה עושה זאת באמצעות תפריט הכלים ולאחר מכן בחירת מנהל הסרת ההתקנה.

מנהל ההפעלה שלך שולט בתוכניות היישומים שלך הנטענות ומתחילות בכל פעם ש- Windows מופעל, כך שמשתמשים צריכים לנצל את היישום כדי לשמור על מערכת הפעלה חלקה. טיפים אלה יעזרו לך להשאיר את המחשב פועל מהר יותר ויעיל הרבה יותר. מנקה רישום טוב מומלץ מאוד עבור מחשב איטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.