סוגי שירותי שחזור נתונים של הכונן הקשיח

ישנם ארגונים או חברות שחזור נתונים רבים המציעים שירותי אחזור נתונים עבור כוננים קשיחים כיום. שירותי אחזור הנתונים צברו פופולריות רבה שתמצא באינטרנט, שם יש לרוב החברות אתרים משלהן ומאגרי פרסומות מקוונים. בפרסומות תמצא שיטות רבות עוצמה ומתקדמות טכנולוגית למתן שירות לאחסון נתונים בכונן קשיח. השימוש במחשבים ומחשבים ניידים גדל בהרבה קפלים; חברות מציעות שירותים יעילים יותר לכלל המשתמשים בעולם.

ישנה מטרה אחת וחשובה מאוד לשירותי אחזור הנתונים בכונן הקשיח. הסיבה היא לגרום לכל האנשים להבין שיטה אפשרית ומאוד מציאותית לשחזור כל קבצי הנתונים והרשומות החשובות שנמחקו במקרה בכל אמצעי אחר. אנשים לא צריכים לאבד תקווה שהנתונים שנמחקו הולכים לאיבוד לנצח. במקום זאת, הם צריכים לדאוג פחות מכיוון שכל הנתונים האלה ניתנים לאחזור. האמת לגבי שירות שחזור נתונים היא שכאשר נתונים כלשהם נמחקים, הם אינם הולכים לאיבוד לנצח. חלק או קישור זה עדיין קיים. זה נתן את הרעיון כי באמצעות אותם חלקים קטנים שנותרו והקישורים, ניתן לאחזר את כל הנתונים שנמחקו בקלות רבה.

שחזור נתונים במנצ'סטר בריטניה היה במגמה מכיוון שיש הרבה אובדן נתונים מקרי או פתאומי בארגונים רבים. ישנן שיטות רבות לשחזור נתונים בכונן הקשיח בימינו, כגון תיקון דיסק קשיח, תוכנה לשחזור נתונים, ועוד רבות אחרות. ישנם סוגים רבים של שיטות לשחזור נתונים כיום, אך בין אלה, ישנם 3 סוגים עיקריים שבהם הם הנפוצים ביותר.

שירותים סטנדרטיים

סוג זה של שירות שחזור נתונים סטנדרטי נעשה בדרך כלל תוך 3 עד 6 ימים. תהליך ביצוע זה קצת שונה מהרגיל; הטכנאים או המומחים עוברים תהליך הערכה לפני תחילת אחזור הנתונים. הערכה זו נעשית בעיקר לאבחון נכון של הבעיה המדויקת וגם כדי לקבוע או להחליט האם ניתן לשחזר את הנתונים או לא. בתהליך זה יזכירו המומחים גם אילו שיטות לשחזור נתונים יבוצעו ועד כמה נפגע הכונן הקשיח. שחזור נתונים במנצ'סטר נופל בעיקר לסוג סטנדרטי זה של שחזור נתונים.

שירותים מואצים

עבור סוג זה של שירות שחזור נתונים, צוות ייעודי של טכנאים מוקצה לבצע את העבודה מכיוון שהוא קצת מסובך וקשה לביצוע. הטכנאים יעבדו באופן רציף על הכונן הקשיח ויקום רק כאשר הכונן שלך תוקן או כל הנתונים יחזרו.

שירותי חירום

שירות אחזור נתונים מסוג זה מוצע רק כשיש מצב קריטי מאוד. נותני השירותים יחפשו ויארגנו מיד צוות טכנאים וישלחו אותם לביצוע העבודה; כאן, הבעיה מטופלת בעדיפות מיידית. הצוות שנשלח לפתור את הבעיה כולל את הטכנאים הרבגוניים והיעילים ביותר מכיוון שהמצב קריטי מאוד וזקוק להחלמה טובה ומהירה; אין זמן לבזבז או מקום לטעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.