ספר אלקטרוני שלי מספר 1 להורדה בחינם לבניית מחשב

ספר אלקטרוני זה שכותרתו "כיצד לבנות מחשב – מלא עם משאבים" הוא מאת "מייק האצ'סון". אורך הספר האלקטרוני החינמי באורך של 15 עמודים בלבד, אך הוא עמוס בהוראות שלב אחר שלב אשר לא רק מנחות אותך, אלא גם מספרות לך בדיוק כיצד לבנות מחשב מתחילתו ועד סופו.

בעוד שרוב האנשים מאמינים שבניית מחשב דורשת שנים רבות של לימודים ותואר IT, אנשים רבים כיום מתחילים להבין כי בניית מחשב משלהם אינה קשה כפי שחשבו בעבר, וספר אלקטרוני זה הוא הוכחה מזה שכן הוא באורך של 15 עמודים בלבד ומכסה את בניית המחשב שלך מתחילתו ועד סופו.

עם רשימה מלאה של חומרה וכלים הדרושים לבניית מחשב, תוכל לדעת במבט חטוף אילו חומרה וכלים תצטרך להיות, והחלק הגדול הוא, אם אין לך חלק או כלי המופיע ברשימה , תוכל ללחוץ בקלות על חלק החומרה ברשימה כדי לעיין בכמה עסקאות נהדרות על החומרה שאתה צריך.

ספר אלקטרוני חינם זה כולל גם כמה טיפים כיצד להכין את התיק, דרך קלה להתקנת לוח האם ומדוע כה חשוב להדביק תרמית.

עוד דבר נהדר שאני אוהב בספר האלקטרוני הזה הוא שאם אתה נתקל בבעיות (לא סביר), אז ישנם קישורי משאבים המוטמעים בספר האלקטרוני שיעזרו לך אם אתה צריך את זה.

ספר אלקטרוני זה גורם לך להבין מההתחלה עד כמה קל לבנות את המחשב שלך. כולל רשימת חלקי מחשב ורשימת משאבים שיעזרו לך אם נתקעים או זקוקים לחלקים, ספר אלקטרוני חינם זה מנצח בטוח עבור משתמשי המחשב הבינוני, משתמש המחשב המתחיל או למישהו ללא כישורי מחשב כלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.