סקירה של תוכנות פופולריות של דלפק העזרה

וריאציות בין תוכנות Help Desk כוללות תמחור, המספרים שהמשתמשים קיבלו ואפשרויות ניהול כרטיסים. כתוצאה מכך, קביעת צרכי החברה שלך היא קריטית.

תוכנית אחת פופולרית היא אשף התמיכה. בסקירות הצרכנים, מוצר זה קיבל עשרה מתוך עשרה כוכבים. אשף התמיכה מציע את כל מה שהעסק שלך צריך כדי לספק לקוחות ותמיכה טכנית ברמה עולמית. שירות עצמי ללקוח, עזרה חיה וכלים יוצאי דופן לניהול כרטיסים יכולים לייעל את ניהול העסק שלכם ולעזור לכם לשמור על קהל לקוחות נאמן.

תוכנית תוכנת עזרה נוספת, Parature, מציעה רבות מאותן יתרונות. ביקורות צרכנים יוצאות מן הכלל עבור תוכנית זו ובעלי עסקים רבים ממליצים עליה למקורביהם. Parature היא תוכנית מקיפה הניתנת להתאמה אישית וידידותית למשתמש. סיוע בשידור חי וניהול כרטיסים עטור פרסים הם כמה מהמאפיינים המשבחים ביותר של מערכת זו.

FootPrints היא גם תוכנת עזרה עזרה עטורת פרסים. FootPrints מבוסס 100% באינטרנט, כלומר צוותי התמיכה הטכנית והלקוחות שלך יכולים לגשת למסד הנתונים מכל מקום על פני כדור הארץ. ניתן להתאמה אישית לחלוטין והחברה מציעה תמיכה יוצאת דופן. FootPrints מציעה כלי מצוין לניהול כרטיסים והיא אחת האפשרויות הזולות יותר בתוכנות תוכנת Help desk.

מחקר והחלטה על תוכנת Help Help יכול להיות משימה לא פשוטה. תחילה עליך להחליט באילו נושאים ספציפיים החברה שלך זקוקה לעזרה ולאחר מכן לשקול מה יתמוך ביותר בלקוחות שלך בהתאם. אם אתה בעל עסק קטן, חבילת תוכנת דלפק עזרה בחינם עשויה להיות אופציה טובה. ודא שאתה מבין את המגבלות על משתמשים ועל מספר כרטיסי הצרות הזמינים עם תוכניות בחינם. אם יש לך עסק גדול או הולך ומתרחב, תסתכל על סקירות התוכנות המקוונות הרבות שיש ברשת. קריאת ביקורות של הצרכנים על המוצרים השונים יכולה לתת לך מושג טוב יותר האם התוכנית המסוימת תתאים לצרכי החברה שלך וללקוחותיך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.