סקירת ניקוי Avast – תוכנית ניקוי ואופטימיזציה של מחשבים שבאמת עובדת

מאז שהמחשבים הפכו למיינסטרים, הצרכנים חיפשו דרכים להאיץ אותם. בין אם אתה משתמש עסקי או משתמש רגיל במחשב האישי, סביר להניח שתרצה לדעת כיצד לנקות את המכונה ולגרום לה לפעול טוב יותר ומהיר יותר. הרבה תוכנות וכלים הבטיחו לעשות זאת במהלך השנים, אך רובם היו חסרי תועלת לחלוטין – אם לא תוכנות זדוניות או תוכנות ריגול ממש. למרבה המזל, יש ניקוי Avast. זה באמת מספק כפי שהובטח.

Avast, כמובן, אינה חברה חדשה. זה כבר אחד השמות הגדולים ביותר בתחום אבטחת המחשב כבר שנים. מוצרי האנטי -וירוס שלה תמיד נחשבו על ידי מומחים כאחד הטובים ביותר. כעת הוא מציע כלי פרימיום מועיל זה המסייע בייעול ביצועי המחשב האישי.

זה יכול להיות מעצבן מאוד לראות שנגמר לך שטח הדיסק. במקום שתצטרך להחליט אילו תוכניות להסיר, תוכל פשוט להשתמש בכלי הניקוי הזה כדי להסיר המון קבצי זבל שנותרו מיישומים, דפדפנים ומ- Windows עצמה. יש ממש מאות אפליקציות פופולריות שהוא מתוכנת להסיר מהן זבל חסר תועלת.

יש מגוון תכונות כגון מצב שינה, שהיא שיטת כוונון פטנט הכוללת הכנסת כל התוכניות המניקות משאבים למצב שינה כדי לעזור למחשב שלך להרגיש חדש לגמרי. מנקה הדפדפן מסיר שאריות קובצי cookie ועקבות גלישה מכל דפדפן אפשרי, כולל IE, Edge, Firefox, Chrome וכו '.

תכונות וכלים נוספים של Avast ניקוי

• מנקה קיצורי דרך

• מנקה דיסק

• תחזוקה בלחיצה אחת

• מנקה רישום

• מרכז כוונון ומרכז פעולה

• הסרת כלי נפיחות

ה- Premium זמין למשך שנה, שנתיים או שלוש שנים עבור מחשבים אישיים 1, 3, 5 או 10. קיימת אפשרות לכלול בהזמנה את Upast Driver Updater ו/או Avast SecureLine VPN (ריבוי מכשירים).

החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להזמין פרימיום מייד, מכיוון שניתן להוריד, להתקין ולנסות ניסיון חינם.

זכור כי ניקוי Avast הוא יסודי ביותר. הוא מתוכנת לנתח ולנקות חלקים שונים במחשב שלך: מטמון אינטרנט, הורדות ישנות, קבצים זמניים, מזכרות זיכרון, עוגיות שאינן בשימוש ואפילו שברי קבצים של Chkdsk. מפתיע לכמה נתונים כל זה יכול להוסיף. כאשר יש מספיק מקום בדיסק הכונן הקשיח, קל יותר למחשב לבצע ביצועים טובים יותר ומהירים יותר.

מומלץ לנצל באופן מלא את תקופת הניסיון החינמית של ניקוי Avast. בדוק את כל התכונות שלו כדי לוודא שהוא באמת מנקה את המחשב שלך ונותן לו "כוונון" טוב.

אם אתה מרוצה ומחליט שזה בשבילך, נצל זאת ניקוי Avast הנחות ומבצעים, כך שתוכל להשיג אותו במחיר ממש משתלם. תמיד קל להשיג את מוצרי Avast מבלי לבזבז הרבה כסף הודות לכל מבצעי הפרסום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.