סקירת E7 Cowin – ביטול הרעשים עושה עבודה טובה!

כשמדובר באוזניות, אני בטוח שרבים מכם היו יודעים שחברות כמו סוני שולטות בשוק האוזניות עם מחירים יקרים. עם זאת, אנחנו לא הולכים לדבר על סוני במאמר זה, שקול מותג הגון אחר במחיר סביר. Cowin E7, יצרנית מקצועית חדשה יחסית של רמקולים מ- Cowin Electronics בגואנגדונג, סין. בזמן כתיבת שורות אלו, יצרנית הרמקולים המקצועית הוקמה לפני 13 שנים בשנת 2006. מאז, מותג זה זינק במכירות והפך לאחד מחמשת האוזניות הנמכרות ביותר באמזון עם יותר מ -7,000 ביקורות לקוחות חיוביות ביותר. אז, בואו נסתכל על התכונות העיקריות שהפכו את האוזניות מבטל הרעשים לאטרקטיביות.

ביטול רעש

בימינו אנו חיים בסביבה תוססת, מלאה בצלילים מזוהמים שיכולים לגרום לך לחפש קצת רגיעה או להתמקד קצת בשירים האהובים עליך. Cowin E7 ביטול רעש פעיל תכונה עושה עבודה טובה כדי לעמעם מכסחת, ואקום או טוחן ואף יכולה להשתיק את רעש המטוס בשלמותו. לפעמים תכונת ביטול הרעשים יכולה להיות רופפת מדי, שמתפצפצת כתוצאה מתנועות מוגזמות.

איכות קול

כמה חשוב שיש תקשורת ברורה בימים אלה. זה נכון ללבוש את אוזניות Cowin E7 עם צלילים באיכות גבוהה ומונעות בתדרים של 20Hz עד 20kHz. איכות הצליל נשארת ברורה, חדה וקלה להאזנה מההגדרה הנמוכה עד הגבוהה ביותר. זכור כי הגדרת האוזניות לווליום הגבוה ביותר עלולה לגרום לצליל חזק במיוחד בהתאם לשיר שאתה מאזין לו. כמו כן, הקפד על הגדרת מערכת הקול הנכונה כדי למזער צלילים מגרדים במחשב האישי שלך.

חיי סוללה

יש אוזניות עם חיי סוללה ארוכי טווח חיוניים להאזנה למוזיקה האהובה עליך, לפודקאסט או למשחקים למשך שעות. Cowin E7 כולל סוללת ליתיום עם 30 שעות משחק המאפשרות לך להירגע וליהנות מהצלילים. אתה יכול אפילו להקדיש בין 6 ל -7 שעות האזנה לשירים האהובים עליך וזה כמו לבלות את כל היום בנסיעות במטוסים ובשדות תעופה בזמן שחיי הסוללה נשארים במצב טוב.

בלוטות

מהירות חיבור ה- Bluetooth וכיסוי המרחק חיוניים לכל אוזניות. Cowin E7 סיפק בדיוק את זה, מכסה יותר מ -80 'מהמרחק וחיבור מהיר ברק. כתוצאה מכך, לא תוכל לחוות סטטיות, נשירה והפרעות בצלילי האוזניות שלך. לפני השימוש, רק וודא שהחיבור האלחוטי שלך יציב כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר. האוזניות מגיעות גם עם חיבור קווי כאלטרנטיבה.

מחיר ותמיכה מצוינים

אחרון חביב, כמו גם האוזניות הנוחות מצוידות בכוס אוזניים רכה וסרט ראש מרופד. מחיר Cowin E7 סביר ובמחיר סביר עבור רוב הצרכנים. יש לך אחריות ל -18 חודשים והם מהירים להשיב על בעיות באוזניות שאתה עלול להיתקל במהלך 18 החודשים הראשונים. זה נותן אבטחה נוספת שרובנו אוהבי האוזניות רוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.