סקירת E8 Cowin – ביטול הרעשים רק השתפר!

החיים באזור עירוני עמוס הם סוערים ותובעניים בימינו. מוקף רעשים במיוחד בשעות העומס, לפעמים יכול לבוא מהשכנים שלך או שזה יכול להיות משהו אחר. הפרטיות נדירה בימינו ואפשר היה לחפש רגיעה ושביעות רצון טובים יותר בפרט באמצעות האזנה למוסיקה האהובה עליך באוזניות האהובות עליך. התארגנות עם זוג אוזניות בעלות ביטול רעשים פעיל עשויה להגביר את ההרפיה שלך בצורה פרודוקטיבית יותר, כלומר Cowin E8. אז מהן התכונות שהופכות את האוזניות השונות לשאר:

ביטול רעש

ראשית, תכונת ביטול הרעשים הפעילים (ANC) ברמת 32 דציבלים עושה עבודה טובה יותר בבידוד מספר ניכר של צלילים דציבלים מטווחים שונים; הטוב ביותר, אמצע וטרבל. זה מרמז שיש ל- ANC את היכולת לבטל את רעש המטוסים ואת רעשי מנועי האוטובוסים במידה הגונה ולחסום נאומי שיחה. מכאן שהיא מאפשרת לך ליהנות מהמוזיקה האהובה עליך בזמן טיול אך אולי פחות יעילה בחללי משרדים עמוסים מכיוון שלאוזניות יש נזילות של צלילים.

איכות קול

שנית, איכות הצליל נחשבת למקובלת אך לא הטובה ביותר בשוק האוזניות. אז נתחיל בבס, שהוא המרכיב העיקרי באיכות הצליל. ה- low-end פשוט מצליחים להתאים את החבטה והרעש הנפוץ למוזיקה כבדה, כלומר עדיין תוכל ליהנות מצלילי גיטרה בס חלקים. עם זאת, אמצע הבס וגם הבס הגבוה גורם לבס הכללי להישמע קצת כבד מדי בגלל הדגשת יתר בתדרים.

ביצועים

נבחן שתי תכונות שגורמות לאוזניות לפעול טוב יותר:

חיי סוללה

ל- Cowin E8 חיי סוללה של 21 שעות עם זמן טעינה של 3.2 שעות, הנחשב לנאה לכל חובב אוזניות. המשמעות היא שהסוללה תחזיק ליום בממוצע אך איטית בעת הטעינה. בהתחשב בכך, יהיה עליך לכבות אותו באופן ידני על מנת לחסוך בסוללה.

בלוטות

ה- Bluetooth מגיע בגרסה 4 ומאפשר התאמה של מכשיר יחיד בלבד. המשמעות היא שאינך יכול לעבור למקורות Bluetooth אחרים ולתמוך בו באופן מלא במכשירים אחרים. היכולת של האוזניות לעבור למכשירי Bluetooth אחרים מתאימה אם אתה משתמש בה למטרות עבודה למשל, קבלת שיחת ועידה במהלך האזנה לפודקאסט שלך. כמו כן, מרמז כי Cowin E8 מתאים יותר לשימוש אישי ולא למטרות עבודה. תכונה נוספת חסרה היא שלבלוטות 'אין תקשורת Near Field Communication (NFC) מה שאומר שהאוזניות אינן מסוגלות להתאים עם התקני NFC אחרים מה שהופך אותו למייגע יותר עבור המשתמשים.

מסקנות

לדעתי, ה- Cowin E8 מתאים יותר לסוג בודד-ריינג'ר המונע לשימוש אישי. אם אתה הטיפוס שאוהב לטייל ורוצה לבלות קצת לבד. אז זוג האוזניות הזה יכול להתאים לך. ב -150 דולר שווה השקעה לביטול רעש אקטיבי טוב יותר בעת האזנה למוסיקה או לפודקאסט בתנועה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.