סקירת Lenovo ThinkCentre M810z-הערכת ה- All-in-One, בנייתו, עיצובו ועוד

שולחן העבודה החדש הזה של AiO רב-מגע עמוס במסך HD מלא, מעבד מרובע ליבות, גרפיקה אינטל HD ועוד. זוהי מכונה נהדרת לעסקים ובידור, ומגיעה עם כל מה שמשתמש המחשב הממוצע יזדקק לו. Lenovo ThinkCentre M810z עמוס בגרפיקה עוצמתית ותכונות כגון מצלמת רשת שאפשר לכסות באמצעות מתג כאשר היא אינה בשימוש. יש מגוון יציאות USB ושקע שמע משולב לקישוריות.

עיניים מטושטשות אינן מהוות בעיה עם צג מרובה מגע זה בגודל 21.5 אינץ ', שכן פני השטח מחוספסים ברמת מיקרו על מנת לפזר אור ולהגן על עיניך מפני סנוור. תכונה זו הופכת את ה- all-in-one לאידיאלי לשימוש באורות משרדים בוהקים כמו גם באזורים מוארים אחרים.

כשהיא מותקנת על המעמד, גרסת ה- multi-touch של ה- M810z שוקלת כ- 20.28 ק"ג ומידותיה (רוחב x גובה X) 21.06 אינץ 'x 19.25 אינץ' x 9.96 אינץ '. מומלץ ללכת עם מעמד UltraFlex, מכיוון שהוא עדיף על מעמד צג בסיסי. הקודם נטה מ -5 עד +45 מעלות ויש לו סיבוב של 90 מעלות. זה לא משנה אם אתה יושב ליד שולחן או עומד, תמיד תהיה לך מבט אופטימלי של הצג.

אתה יכול לצפות לביצועים טובים, מכיוון שה- ThinkCentre M810z של Lenovo מצויד במעבד Intel Core (i3-7100) שמסוגל להשיג עד 3.9 גיגה-הרץ ומינימום של 4 ג'יגה-בייט זיכרון. אתה יכול לשדרג בקלות למעבד i7 וזיכרון מקסימלי של 32 ג'יגה-בתים (DDR4 2400-MHz) אם תדרש יותר כוח ומהירות למשימות שלך.

אפשרויות אחסון של Lenovo ThinkCentre M810z

הכונן הקשיח הוא כונן SATA בגודל 7200 סל"ד בגודל 2.5 אינץ 'עם נפח אחסון של 500 ג'יגה-בתים. יש מקום גם לכונן Solid State (עד 512 GB PCIe). כמו כן כלול כונן DVD דק מסוג Rambo 9.5 מ"מ. ניתן לחבר את ה- all-in-one לאינטרנט באופן אלחוטי הודות לטכנולוגיית AC 8200 AC+ Wi-Fi של אינטל (2 × 2).

כפי שצוין לעיל, יש מגוון יציאות USB, כולל שתי USB 3.0 (אחת תמיד / טעינה מהירה), ארבע יציאות USB 3.0, DP-out, קורא כרטיסים 9-ב -1 וכו '.

לא משנה כיצד תבחרו להתאים אותו אישית, תוכלו לסמוך על כך שהמחשב יחזיק מעמד לאורך זמן בשל הבנייה המחוספסת שלו. הוא עבר מגוון רחב של בדיקות מפרט צבאי כמו גם מאות בדיקות אמינות בכל דבר, החל מתנאי הובלה קשים ועד לטמפרטורות קיצוניות. בקיצור, Lenovo ThinkCentre M810z יכול לעבוד ביעילות בכל סוג של סביבה. זה הופך אותו להשקעה מצוינת.

זה לא רעיון טוב לדחות את ההשקעה הזו – כדאי לקנות אותה כשהיא זמינה במחיר נמוך. עם Lenovo ThinkCentre M810z מבצע הנחה, אתה יכול להיות קונה חכם באמת. קופונים של Lenovo תמיד עוזרים מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.