סקירת Sager NP8170 – מחשב נייד למשחקי חנונים

סייגר היא יצרנית מחשבים המוכרת בעיקר לגיימרים בזכות מחשבי הלפטופ המתקדמים שלה. אחד מהמחשבים הניידים הפופולריים ביותר מסוג Sager בשוק כיום הוא ה- np8170 עם צג בגודל 17 אינץ 'וכמה מפרטים טכניים מרשימים למדי.

עיצוב, יציאות ותכונות

המחשבים הניידים של סייגר אינם פופולריים במיוחד בקרב גיימרים מבחינת העיצוב. זה בעיקר בגלל שהעיצוב פשטני וקצת מחוספס בקצוות. למרות זאת, עיצוב np8170 אינו בהכרח לא אטרקטיבי, ובו זמנית פשטני ומקצועי.

הדגם החדש של סאגר הוא אלגנטי, קלאסי, אבל יכול להיראות קצת יותר אטרקטיבי אם היו בו כמה עקומות. כמו כן, ה- np8170 מעט עבה ומשקלו אינו בדיוק ידידותי לנסיעות.

היציאות רבות וממוקמות בצורה חכמה כדי לא להצטופף משני צדי המחשב הנייד. בצד ימין, יש לך את האוזניות, המיקרופון, יציאה אופטית/דיגיטלית ושמע שמע נוסף עם יציאת USB 2.0, כאשר בצד שמאל יש קורא כרטיסים, שלוש יציאות USB, כניסת Ethernet ו- CATV.

מקלדת, לוח מגע ומסך

המקלדת, כמו הלפטופ כולו, מוצקה אך שקטה. סגנון השיקלט נחמד והמפתחות ממוקמים היטב ומרוחקים כדי להציע הרבה נוחות. לוח המגע הוא סינפטיק ותומך בריבוי מגע. ישנם גם כפתורי מתכת משמאל וימין מופרדים על ידי קורא טביעות אצבע, מגע נחמד אם תשאלו אותנו ושינוי מבורך מבר ההחלפה הרגיל.

צג ה- 17.3 אינץ 'Full HD עם טכנולוגיית תצוגה עם תאורה אחורית ורזולוציה של 1920×1080 מציע תמונות ברורות במיוחד, עם צבעים מבריקים, ניגודיות ובהירות מצוינת. זוויות הצפייה מתאימות גם למחשב נייד בגודל 17 אינץ '.

ביצועים, גרפיקה וחיי סוללה

אם ה- Sager np8170 סובל מעט מבחינת עיצוב ואלגנטיות, מבחינת הביצועים זהו אחד המחשבים הניידים החזקים ביותר בשוק. מעבד הדור השני של Intel Core i7 ו- NVIDIA GeForce GTX 485M עם 2 GB DDR5 יבטיחו שתוכלו לשחק את כל משחקי הווידאו החדשים באיכות הגבוהה ביותר ובמהירות המהירה ביותר.

מבחינת חיי הסוללה, 77WHr בעל 8 תאים אמור לספק לך אוטונומיה הגונה של שלוש שעות וחצי לפחות, גם כאשר המחשב הנייד נמצא בשימוש בהספק גבוה.

לעטוף

לסיכום, ה- Sager np8170 הוא אחד ממכשירי המשחקים המעניינים ביותר הקיימים כיום, רמת הביצועים ויחס האיכות-מחיר המבטלים את בעיות העיצוב והאלגנטיות.

וכן, יתכן שזה לא המראה הטוב ביותר או הדק ביותר מבין כל מערכות המשחקים בשוק, אבל הוא אחד המהירים ביותר, ואם מהירות היא מה שאתה צריך, בקושי תמצא משהו טוב יותר מסאגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.