עד כמה גיבוי הנתונים המקוונים בטוח?

עיבוד DATA הוא מה שכל העסקים עושים. עסקי SMART עושים הגנה על נתונים. עסקים חכמים מבינים שאם הם מאבדים את הנתונים שלהם הם מאבדים את העסק שלהם.

אם אתה שוקל לנקוט צעדים להבטחת תקינותם ובטיחותם של נתוני המחשב החשובים שלך, ייתכן שתדאג מהאבטחה הכרוכה בהתמודדות עם משימה כזו. כאשר בוחנים צד שלישי כגון פתרון גיבוי נתונים מאובטח באינטרנט, יש לקחת בחשבון מספר דברים:

בתור התחלה, זה קריטי שהנתונים שלך יהיו מאובטחים לא רק כשהם ברשות צד שלישי, אלא גם בזמן שהם עוברים אליהם. רוב ספקי הגיבוי המאובטחים של נתונים מאובטחים מקוונים מספקים שירותים זמינים באמצעות האינטרנט ויספקו לך את התוכנות הדרושות לגיבוי קבוצה מוגדרת מראש של הנתונים הקריטיים שלך, המוצפנים (בדרך כלל עד 448 ביט), לפני שהם מועברים מחדש. חיבור במהירות גבוהה למתקן אחסון נתונים מאובטח. על ידי אבטחת הנתונים שלך לפני העברתם דרך האינטרנט, תוכל להיות סמוך ובטוח כי הנתונים הרגישים שלך (כגון דוחות פיננסיים, תזכורות חברות ומאגרי מידע של לקוחות) אינם מוגנים מפני עיניים סקרניות. עבור יישומים קריטיים במיוחד או רגישים ביותר, הנתונים עשויים להיות מועברים דרך ערוץ מוצפן לחלוטין (המכונה גם "מנהרה" מוצפנת או רשת פרטית וירטואלית). אם אתה מגבה נתונים רגישים הדורשים את מירב הפרטיות הקפד לברר לגבי רמת ההצפנה שמציע גיבוי הנתונים המאובטח המקוון שאתה שוקל.

כשאתה שוקל ספק גיבוי נתונים מרוחק, עליך לקחת בחשבון גם את המתקנים בהם הנתונים הרגישים שלך יאוחסנו פיזית. בנוסף לטכנולוגיית ההצפנה, יש לדאוג לדברים אחרים שיש בהם אבטחה מלאה, מערכות אבטחה ביומטריות, מדיניות נעילת מתקנים וביטחון אנושי. בהתאם לרמת האבטחה הדרושה לך, קיימות רמות הגנה רבות על הנתונים שלך שיכולות לספק חברות גיבוי נתונים מרחוק.

הקפד לעשות את המחקר שלך ולחקור את הרקורד והמוניטין של חברת גיבוי הנתונים המקוונת שאיתה אתה שוקל לעשות עסקים ולעולם אל תהסס לשאול שאלות בכל הנוגע להבטחת אבטחת הנתונים הסודיים הקריטיים שלך.

הנתונים שלך הם החיים שלך. הגן על זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.