עיין בגלריות תמונות באמצעות Flipper URL של Firefox

כולנו אוהבים גלריות תמונות, וזה יותר כיף אם התמונה משתנה במינימום מאמץ. מסיבה זו ישנן מצגות שקופיות אוטומטיות לחלוטין. אבל גלריות תמונות רבות אינן מציעות מצגות. הנה טריק מגניב להעיף תמונות בגלריות תמונות ב- Mozilla Firefox – כתובת ה- URL.

זה אחד השירותים המגניבים ביותר ויכול לחסוך הרבה מזמנך. מה שכן, הוא בוחן את כתובת האתר של הגלריה ומזהה איזה חלק ממנה צריך להשתנות כדי לעבור לתמונה השנייה. מדוע אני מציין כאן רק גלריות תמונות? ובכן, הסיבה ברורה למדי. כלי שירות זה פועל בצורה מיטבית בגלריות תמונות מכיוון שיש דפוס בכתובת אתר שמשתנה כל הזמן, ושומר על שאר כתובות האתר. בואו נראה איך לעשות את זה. ראשית, עליך להוריד ולהתקין את התוסף URL Flipper עבור Mozilla Firefox. כעת בצע את השלבים שלהלן.

1) פתח את Firefox. נווט אל 'היסטוריה' – 'כתובת URL' – 'תוספת URL'.

2) תועבר לחלון הגדרת תבנית כתובת האתר. כאן תראה כמה אפשרויות אינטואיטיביות שעליך לשנות אותן. עם זאת, ברוב המקרים, פיירפוקס עצמו קובע איזה קטע של כתובת האתר צריך לשנות והוא ידגיש אותו. לחץ על 'אישור' כדי לשמור את ההעדפות.

3) עכשיו בכל פעם שאתה צריך להפוך את כתובת האתר, פשוט הקש CTRL+SHIFT+ALT+חץ למעלה. לחלופין, תוכל ללחוץ על 'היסטוריה'-'כתובת URL'-'כתובת URL בהגדלה מהירה'. לניווט אחורה, השתמש במקום זאת בחץ למטה.

משאבים: הורדת תוסף URL Flipper עבור Mozilla Firefox פה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.