עכשיו שחזור נתונים

תהליך שחזור נתונים בחברת שחזור הנתונים NOW
הליך ארבעה שלבים לתהליך שחזור הנתונים ואחריו שחזור נתונים כעת:
שלב 1: התייעצות

ייעוץ טלפוני או מקוון בנוגע לאילו צעדים (אמצעי זהירות והליכי אובדן נתונים) יש לנקוט ברגע שמתרחש משבר הנתונים. נסביר את תהליך ההתאוששות שלנו כדי לוודא שהתקשורת מטופלת בזהירות לאחר התרסקות.

ייחתם הסכם סודיות (NDA) או לקוחות עסקיים ועסקיים על מנת להבטיח סודיות נתונים החל מהגשת מדיה ועד למסירת נתונים.
או שניתן להעביר את הכונן למשרדנו הממוקם בבנגלור או שניתן לאסוף אותו ולהוריד אותו למיקומו של הלקוח והמשתמש (זמין כעת שירות לשחזור מעבדה במיקום בבנגלור) או נתמך בביקור אישי במיקום המשרד שלנו, בעיר או במדינה אחרת. באמצעות מתקן שליחים.

שלב 2: ניתוח מדיה

• המדיה המרוסקת מנותחת ב- Class 100 Clean Lab על מנת לקבוע את הסיבה למשבר הנתונים וניתן לעקוב אחר הגישה המתאימה ביותר לשחזור הנתונים. בהתבסס על סיכויי הנגישות לרמת משבר התקשורת והנתונים שהתרסקו, מתבצע תהליך שחזור בסיסי ונתח מדגם ומאומת. אחוזי האפשרות לשחזור נתונים מחושבים. הזמן הנדרש לשחזור מחושב על סמך סוג ההתרסקות ודרישות הנתונים של הלקוח. אנו מתכננים את תהליך העבודה של תהליך ההתאוששות לכל מדיה המוגשת בהתאם לתנאי.
• דו"ח אבחון יחד עם, פרק הזמן הנדרש להתאוששות ואחוז האפשרות לאפשר נתונים ושחזור נתונים ניתנים לשחזור מועברים לאישור הלקוח. הערה: הצעת מחיר/ עלות שחזור נתונים עשויה להשתנות בהתאם להיקף המדיה הפגועה שנשלחה ממנה יש לשחזר נתונים, החיובים אינם משתנים בהתאוששות מבוססת GB או MB ממדיה. למחירון מפורט לחץ כאן.
• ניתוח מדיה משוער מסגרת זמן: 4 עד 8 שעות מרגע קבלת הכונן הקשיח שלך וזה תלוי גם בגודל הכונן או בסידור הנתונים והחלפים.

שלב 3: שחזור נתונים
• שחזור הנתונים מתחיל לאחר אישורו מהלקוח. האישור יכול להתבצע באמצעות דוא"ל, טלפון או יצירת קשר ישיר על אחוז השחזור, מסגרת זמן נדרשת, עלות ומצב תשלום.
• לאחר השלמת השחזור, הקבצים נבדקים לתקינות הנתונים כדי להבטיח את איכות השחזור ופורמט הקבצים ששוחזרו. רישומי הספריות בקובץ טקסט (או לפי דרישת הלקוח) נשלחים ללקוח לצורך אימותו ואישור סוג הקבצים ושמות הקבצים. לחלופין, הלקוח יכול לבקר אותנו לצורך אימות נתונים ולאשר את תקינות הנתונים. מכיוון שאנו פועלים לפי נהלי התאוששות מקצועיים. פרטיות הנתונים נשמרת מכיוון שאנו מתחייבים לבדוק תוכנות לאימות הנתונים ששוחזרו מהמדיה.
• מסגרת זמן משוערת של שחזור נתונים: בדרך כלל יום אחד לבעיות לוגיות, יומיים עד 4 ימים לבעיות לא פיזיות ו -4 עד 15 ימים לבעיות פיזיות.

שלב 4: מסירת נתונים

• המסירה היא בהתאם למסגרת הזמן ואחוז הנתונים שהוסכם לשחזור והעלות שהוסכם מהלקוח. לאחר אישור התשלום, הנתונים יגובו במדיה לפי בחירתך – תקליטור, DVD עד 10 ג'יגה -בייט נתונים (יש לספק עלות נומינלית של תקליטור / DVD מהלקוח), יותר מ -10 ג'יגה -בתים של לקוחות נתונים צריכים לספק כונן קשיח לגיבוי, כונן עט, מחשב נייד או שולחן עבודה שולחני לגיבוי הנתונים עם שטח פנוי מתאים. ניתן להעלות נתונים בגודל קטן באמצעות מקוון בענן או באמצעות FTP. אנו נעקוב אחר אותו תהליך שחזור נתונים עבור לקוחותינו כדי לשמור על דיוק הנתונים המרבי בכל מדיה. הנתונים יימחקו בבטחה מהשרת שלנו כדי להבטיח את סודיות הנתונים.

אנא חפש הלאה https://www.nowdatarecovery.com/ להליך מלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.