עכשיו שחזור נתונים

שחזור נתונים SSD
כונני Solid State (SSD) פופולריים בשל ביצועים חזקים והשימוש האמין בו. אך הכונן מועד גם לטעויות עקב הלם חשמלי, מתח יתר, בלאי של רכיבים אלקטרוניים, שגיאות CRC או היווצרות סקטור גרועה עקב קריאה וכתיבה של דיודות אלקטרוניות נכשלות עם הזמן. יש לנו פתרון אקספרס ומומחה לשחזור נתוני SSD.

הכונן הקשיח הרגיל נכשל עקב גיל, שימוש ושחיקה מכנית, הכונן הקשיח הרגיל החדש לא ייכשל כל כך בקלות כמו שהכוננים הקשיחים הישנים עם ביצועים איטיים ותסמינים של כשל, ביצועי SMART ינוטרו במהלך ה- BIOS בדרך כלל מחשב נייד ושולחן עבודה כדי לבדוק את מצב הבריאות הרגיל. אבל SSD נכשל באופן לא מורגש מבלי לספק סימפטומים קודמים או הודעה על כשל, יום אחד הוא פועל ושני הכונן מת ואינו קריא לחלוטין ואינו מזהה באף אחת מהמכונות, ה- SSD אינו מספק פרמטרים חכמים עבור כונן, ולכן קשה להבחין בכונני SSD הכושלים.

אנו משחזרים נתונים אבודים מכל סוגי כרטיסי הזיכרון
כרטיס זיכרון, כרטיס פלאש או מחסנית זיכרון הוא הבזק אלקטרוני הניתן לכתב מחדש ומתוכנת מחדש במילים אחרות התקן אחסון נתוני זיכרון אשר אמין בעלותו המשמשת לאחסון מידע נתונים דיגיטליים. אנו ב- Now שחזור נתונים מומחים בטיפול בשחזור נתוני כרטיסי זיכרון. אלה משמשים בדרך כלל במכשירים אלקטרוניים ניידים, כגון מצלמות דיגיטליות, טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, טאבלטים, נגני מדיה ניידים, קונסולות משחקי וידאו, סינתיסייזרים, מקלדות אלקטרוניות ופסנתרים דיגיטליים, רחפנים ועוד.

הנתונים חשובים מאוד לאנשים המאחסנים את רגעי זמן החיים שלהם, זה קורה רק בבת אחת. במקרה של הצלמים שמוציאים כסף, זמן ומידע נוסף הם חיים עבורם. לפעמים בשל פגמים טכנולוגיים יתרחשו שגיאות מה שמוביל לאובדן הנתונים. כאן עולה לך השאלה כיצד לשחזר תמונות וסרטונים שנמחקו מכרטיס SD וכרטיסי זיכרון?

כעת שחזור נתונים עבור שירותי שחזור נתונים של כרטיסי זיכרון
אנו אנשי מקצוע בשחזור מסמכים ותמונות דיגיטליות מכרטיסי זיכרון שנפגעו או ניזוקו ומכונני הבזק מסוג USB. עיצבנו את שירותי השחזור של כרטיס הזיכרון וכונני הבזק מסוג USB כך שיספקו את שיעור השחזור הגבוה ביותר במחיר הנמוך ביותר האפשרי.

שחזור נתוני פלאש
סיבות לאובדן נתונים ב- Flash / מדיה נשלפת
הוצאת המדיה מבלי לכבות אותה.
התקפת וירוסים ושחזור נתונים מוסתר.
שריטות בתקליטור/ DVD ונתונים בלתי נגישים.
נזקים עקב פליטה של ​​כלי תקשורת בשוגג.
נזק עקב נחשול חשמלי וכו '.
עיצוב המדיה בטעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.