עלות התקנה משוערת לרשת מחשבים לשנת 2020

הביקוש לרשתות אלחוטיות גדל במהירות ויש התקדמות עצומה של זה. לרשתות אמינות ומהירות במיוחד, כבל רשתות מחשבים היא אחת האפשרויות הטובות ביותר. לאנשים פרטיים או לעסקים שמחפשים רשת מעולה לעסק או לבית, רשת קשיחה היא פתרון נכון.

אם אתם מחפשים יציבות מהשורה הראשונה ורשת במהירות גבוהה, אז רשת מחשבים קשיחים תעזור לכם. אתה בטח חושב שנתבים הם אחת הגישות הטובות ביותר להעלות ולהורדות; אף על פי כן, לא ניתן להשוות דבר לכבלי מחשב. יתר על כן, רשת מחשבים מעוצבת מציעה מוסכמות אבטחה גבוהות מאלה שהיום נגישות לחדשנות מרחוק, ומיישבות עליה את ההחלטה האידיאלית לכל אדם הזקוק לארגון מוגן, איתן ומהיר שאינו חסר אונים לפני חדשנות מוגבלת.

סוגים שונים של רשתות מחשבים קשיחות:

בעיקרון, ישנם 4 סוגים של רשתות קשות במחשב והם כבל Cat5e, כבל Cat 6, Cat 7 וכבל סיבים אופטיים. על מנת להתקין כבלי רשת אלה, ישנן עלויות התקנה שפוגעות בשירותי העבודה וטיפול בחומרים. עלות ההתקנה הכוללת תלויה בגודל החדר וכמה נקודות נתונים כלולות.

הבנת עלות הכבלים ברשת המחשבים

אם אתה תוהה מה תהיה העלות המשוערת של התקנת כבל רשת מחשבים לשנת 2020, להלן גישה מפורטת להלן. עלות כבל רשת זו תלויה בממוצע רגל מרובע של הבית. ובכן, הדבר תלוי לחלוטין בקבלן ובצפיפות הליך ההתקנה. לרשתות מחשב קשות שונות יש תגי מחיר שונים; מכאן שלפני ההתקנה עליך לבצע מחקר. כבל CAT-6 שהותקן לאחרונה עשוי לעלות לך תוך 3,600 $ לכל 2,000 רגל. התקנת רשת כבלים אופטיים עשויה לעלות לך בין $ 5000 ל $ 6000.

שעות הוצאה על התקנת כבלים ברשת

קורס ההתקנה משתנה מכיוון שהוא כולל הפעלת קישורים, הכנסת ציוד בסיסי וקישוטים, סידור הארגון, הקפדה על קישורים ורכיבים שונים המשתנים לגמרי החל מתעסוקה אחת ולאחר מכן לאחרת. בהתאם לכך, בעוד שמשימה אחת עשויה להימשך רק שלושים שעות, כפי שהוקמו כיום פלחי הארגון הנוכחיים, הקמת עסק מסוג spic and span מסוג זה עשויה להימשך עד חמישים שעות בגלל העבודה הנוספת.

זכור כי בתים גדולים יותר ידרשו קישורי רשת ארוכים יותר. זה מרמז שאתה יכול בסופו של דבר להוציא הרבה יותר. פרט לכך, ישנם גאדג'טים שונים, למשל, מדפסת, מצלמות מעקב, פעמוני וידאו או גאדג'טים אחרים של IoT שעשויים לדרוש שיוך רשת. זה מרמז שעליך לכלול יציאות נוספות למרות עבודות עבודה ארוכות יותר.

הדרך הטובה ביותר היא להשוות את המחיר באינטרנט

ובכן, אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת על עלות הכבלים ברשת המחשבים היא ביקור באתרי השוואת עלויות. אין ספק, אתרי השוואת עלויות יעזרו לך למצוא את עלות הכבלים ברשת המתאימה בהתאם לדרישותיך.

קבל מידע נוסף בקר ב costcomparisonadvisor.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.