פייסבוק מגבירה את חטיבת הבלוקצ'יין שלה עם צ'יף חדש

ענקי הטכנולוגיה בוחנים את הבלוקצ'יין ופייסבוק לא תישאר מאחור. על פי הדיווחים, החברה קידמה את אחד המהנדסים הבכירים שלה, אוון צ'נג, כמנהל ההנדסה בחטיבת הבלוקצ'יין החדשה שלה.

הגברת חטיבת הבלוקצ'יין

בחודש מאי האחרון הודיע ​​ראש מסנג'ר פייסבוק, דיוויד מרכוס, לעזוב את התפקיד כדי לסייע לחברה לחקור את השימושים של טכנולוגיית הבלוקצ'יין.

"אני מקים קבוצה קטנה שתחקור כיצד למנף את Blockchain בצורה הטובה ביותר בפייסבוק, החל מאפס", הכריז מרקוס באמצעות פוסט בדף הפייסבוק שלו. זה הגיע חודשים לאחר הודעתו של מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג כי החל לחקור את השימושים האפשריים של מטבעות קריפטוגרפיים עבור פייסבוק. בלוקצ'יין היא במקרה הטכנולוגיה העומדת מאחורי מטבעות קריפטוגרפיים שהביאו לתהילה על ידי ביטקוין.

מצטרף כעת למרקוס הוא עוד מהנדס בכיר בפייסבוק.

נהיה רציניים בנוגע לבלוקצ'יין

כעת, לאחר שאחד המהנדסים הבכירים שלה עבר לחטיבת הבלוקצ'יין, ענקית הרשתות החברתיות נראית רצינית מתמיד. פרופיל הלינקדאין של אוואן צ'נג תומך בהעברתו מכיוון שהפך לאחרונה למנהל ההנדסה של Blockchain. בעבר, צ'נג היה ידוע כראש שפות תכנות ושפות ריצה בפייסבוק. הוא החזיק בתפקיד שלוש שנים.

לפני כן, צ'נג היה אצל אפל ועבד כמנהל בכיר בכלים ברמה נמוכה. יש לו גם ניסיון בתחום הנדסת גב וטכנולוגיית אוסף. הרקורד של צ'נג הראה לו ציוץ על בלוקצ'יין. בנוסף, הוא שימש בעבר כמחלק למספר חברות הזנק/פרויקטים בבלוקצ'יין כמו ChainLink ו- Zilliqa.

"זה אומר שזה [Cheng's promotion] לא רק פרויקט גישוש ", ציטט TechCrunch גורם שעוקב אחר מרחב הבלוקצ'יין. לפי אותו מקור, הצבת צ'נג בחטיבת הבלוקצ'יין פירושה שהפרויקט חשוב מכיוון שהוא יודע דבר או שניים על מדרגיות וביצועים.

החל מהרבעון הראשון של 2018, לפייסבוק יש יותר מ -2 מיליארד משתמשים פעילים מדי חודש בכל רחבי העולם, מה שהופך אותה ליעד סביר לאיומי אבטחה בכמות המידע העצומה שהיא מחזיקה כיום. בחדשות האחרונות, החברה הייתה מעורבת בשערוריות שונות של הפרת נתונים שבהן נאספו נתונים של 87 מיליון משתמשי פייסבוק והשתמשו בהם בקמפיינים פוליטיים. למרות זאת, מספר המשתמשים החודשיים עדיין גדל ב -13 אחוזים בהשוואה לרבעון הראשון של 2017. לאור ההשפעה המשמעותית של המדיה החברתית בחברה של היום, הגיע הזמן שפייסבוק ואתרי רשתות חברתיות דומות ימצאו דרכים להגן על המשתמשים שלהם מפני מניפולציות חסרות מצפון.

המהלך של פייסבוק לחקור את הבלוקצ'יין עשוי להיות אחד השלבים לטיפול בבעיות אלה. עם העיצוב המבוזר והבלתי משתנה של blockchain, הוא מבשר טובות לייעול תהליכים כמו גם לחיזוק האבטחה לטיפול בנתונים בתעשיות רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.