פייסבוק ממשיכה לקרוס את המחשב שלי! כיצד לתקן בעיה זו לתמיד

פייסבוק עשויה להמשיך לקרוס המערכת שלך מכל מיני סיבות, כולל דפדפן האינטרנט של המחשב האישי שלך שאינו פועל כראוי, המערכת שלך נתקלת בשגיאות כלשהן בהגדרות שלה, ו- Windows לא מעודכן. אם אתה נתקל בשגיאות באתר פייסבוק במחשב האישי שלך, עליך להיות מסוגל לתקן כל אחת מהבעיות האפשריות שעלולות לגרום להן להתרחש – כך ניתן לבצע את הפעולות המפורטות בדף זה.

מדוע פייסבוק תקרוס את המחשב האישי שלך?

הסיבה לכך שפייסבוק תקרוס את המערכת שלך היא בעצם הדרך שבה האתר הזה עובד. הוא משתמש בטכנולוגיה הנקראת "JavaScript" ו- "Ajax" – שתיהן מתוארות כתוכנות בצד הלקוח הפועלות על ידי התקנת עצמן על המחשב שלך, ולאחר מכן קישור עם שרת פייסבוק כדי לעדכן כל הזמן נתוני נתונים שונים בדף. זו הסיבה שדף הפייסבוק שלך יכול להתעדכן כל כך מהר – מכיוון שהוא משתמש בטכנולוגיות Javascript & Ajax אלה … אך החיסרון בכך הוא שזיכרון והגדרות המחשב שלך מקבלים מכה אדירה עם כמות כוח העיבוד הנדרשת כדי שדף הפייסבוק יתעדכן. את עצמו כל כמה שניות.

השורה התחתונה היא כי עבור מחשבים רבים הטכנולוגיה של פייסבוק היא עתירת משאבים וכתוצאה מכך תגרום למערכת שלך לפעול לאט הרבה יותר – ולעתים קרובות לקרוס. כדי לתקן את זה, יש למרבה המזל כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי שזה יעבוד הרבה יותר חלק.

כיצד לתקן קריסות פייסבוק

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לתקן את קריסות פייסבוק הוא קודם כל לוודא שאתה מסוגל לתקן כל אחת מהבעיות האפשריות שיש לדפדפן האינטרנט שבו אתה מנסה להשתמש. לשם כך עליך להתקין מחדש את דפדפן האינטרנט, שניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על "התחל" ולאחר מכן בחירה "לוח הבקרה", לפני בחירת "הסר תוכנית". זה יאפשר לך להסיר את ההתקנה של דפדפן האינטרנט שבו אתה משתמש, ולאחר מכן תוכל להוריד מחדש ולהתקין את הדפדפן שוב. זה לא רק יאפשר למחשב שלך לקרוא שוב את דפדפן האינטרנט בצורה תקינה, אלא גם להבטיח את פעולתו החלקה של המחשב.

הדבר השני שעליך לעשות הוא להשתמש בתוכנית "מנקה רישום" כדי לסרוק את המחשב ולתקן את כל הבעיות האפשריות שיש ל- Windows בפנים. כלי מנקה רישום הוא תוכנית שתוכננה במיוחד לתיקון שגיאות ובעיות במערכת Windows, והיא כלי שניתן להשתמש בו כדי לתקן את קריסות פייסבוק. אחד הגורמים העיקריים לקריסות תהיה האופן שבו רבות מ"הגדרות הרישום "של המחשב שלך לא יוכלו לקרוא את המערכת שלך – מה שיוביל למספר רב של שגיאות. לעתים קרובות הדבר יוביל להופעת שגיאות הרישום, מה שהופך את חיוני שתוכל להשתמש במנקה רישום כדי לתקן כל אחת מהבעיות האפשריות שיש למסד הנתונים – שיפור המהירות והאמינות של Windows כתוצאה מכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.