פריצת מחשב שולחני

למרות ששולחן העבודה אינו יכול להרשות לעצמו את הניידות של מחשב נייד, הוא מכיל יותר אגרוף. כדי להבטיח שאתה מפיק את המרב משולחן העבודה שלך, שמור את הרכיבים מעודכנים. כאשר יוצאים זיכרון RAM ומעבדים חדשים ומהירים יותר, שדרג את המחשב השולחני שלך. בדרך זו, שולחן העבודה שלך תמיד יבצע מחשב נייד.

אם אתה מתכוון לבצע כמה שדרוגים למחשב השולחני שלך, הקפד לקרקע את עצמך לפני שתתחיל לעבוד על המחשב שלך. טלטלה פשוטה של ​​חשמל סטטי יכולה להיות די והותר כדי לטגן את לוח האם שלך. אם לא תקרקע את עצמך, אתה תעמיד את כל המערכת שלך בסיכון.

ודא שיש לך תוכנת הגנה נגד וירוסים. ללא תוכנת אנטי-וירוס תוכנה זדונית יכולה למצוא את דרכה למערכת ההפעלה שלך. תוכנה זדונית זו עלולה לגנוב מידע אישי ולגרום למחשב שלך לפעול לאט. תוכניות רבות בשוק יפעילו סריקה ותיקון לפי לוח זמנים אם תגדיר זאת כך.

בניית מחשב משלך יכולה לחסוך הרבה כסף, ובמקביל לייצר מערכת חזקה פי שניים ממה שהיית מקבל אם היית קונה אותה מיצרן. בניית מחשב משלך חוסכת זמן וכסף ומונעת מהאמצעים. התחילו לבנות בעצמכם עוד היום!

אם אתה קונה מחשב שולחני באינטרנט, הקפד לראות אותו באופן אישי אם אתה יכול. לדוגמה, אם אתה מתכוון לקנות מחשב של Dell באינטרנט, נסה לראות אותו בחנות הקרובה אליך לפני שאתה קונה אותו. ייתכן שתגלו שהמקשים קרובים מדי לנוחות, או שהמסך לא גדול כמו שחשבתם. אם אתה מסוגל לראות מודל פיזי, זה יעזור להקל על ההחלטה שלך.

בדוק היטב את כל התוספות שמגיעות עם המחשב השולחני שברצונך לקנות. למחשבים רבים יש אפשרות לקנות אביזרים נוספים. ודא שאתה קונה רק את אלה שאתה צריך. כמו כן, היזהר מכיוון שתוספות רבות זולות יותר באתרים אחרים. אלה שנרכשו ישירות מיצרני מחשבים נמכרים בדרך כלל במחירי פרימיום.

ראה מה כלול עבור השירות של המחשב השולחני שלך. בדוק אם יהיה שירות באתר, או טכנאי שיגיע למקום שלך כדי לבצע תיקונים למשך תקופת האחריות שלך. גלה מה אתה מקבל אם האתר אינו מוצע, יחד עם כמה זמן. בדוק אם ניתן לטפל במכשיר שלך במרכז שירות מקומי. כמו כן, בדוק את מסגרות הזמן להחלפות, תיקונים, ואם אתה מקבל מחשב מושאל למקרה שמסגרת הזמן לא מקובלת.

נסה לבנות מחשב משלך גַרזֶן. במקום לקנות מחשב מוכן מחברה גדולה, נסה לבנות מחשב משלך. זה נשמע מסובך, אבל אתה יכול לקבל עזרה באינטרנט. תגלה שבניית מחשב משלך עוזרת לך לחסוך כסף, ומאפשרת לך ליצור משהו בהתאם לצרכים שלך.

מדוד את השטח שבו סביר להניח שהמחשב השולחני שלך יעבור. למחשבים שולחניים יש גדלים משתנים בהתבסס על המותגים והדגמים שהם. לחלקם יהיה פרופיל קטן, בעוד שאחרים יתפסו הרבה מקום אנכי. דע מה אתה יכול להתאים למיקום שאתה שוקל.

על מנת לשמור על הפעלת המחשב השולחני ביעילות המקסימלית שלו, וכדי להבטיח שהמאוורר מקרר את הרכיבים אבק את הפנים פעם בשבוע. בדרך כלל קל לשחרר ולשלוף את המארז, ואז לקבל פחית אוויר דחוס ולרסס את האבק. זה ישמור על המחשב נקי, ויאפשר למאוורר לעשות את עבודתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.