פרמט את המחשב שלך – שלושה טיפים לתיקון מחשבים עשה זאת בעצמך

לעצב את המחשב שלך הוא לשחזר אותו למצב חדש. זה כמו לנקות את המחשב לגמרי ולהתחיל מאפס. עיצוב המחשב שלך יכול להחזיר אותו לתפארתו הקודמת על ידי שחזור הביצועים שלו והחזר או שטח שלך. משתמשי מחשב רבים מבצעים משימה זו בעצמם כעת על ידי הכנסת תקליטור מערכת ההפעלה שלהם ופעל לפי ההנחיות.

זה הופך את עיצוב המחשב שלך לקל מאוד, וכך הוא. אבל זו יכולה להיות משימה מרתיעה כאשר אתה מופיע בפעם הראשונה. לאחר שחווית פורמט מוצלח במחשב שלך תרגיש כמו טכנאי מחשבים מקצועי.

עיצוב המחשב שלך עשוי לעלות מאות דולרים אם תעביר אותו לטכנאי מחשבים. זו הסיבה שאנשים אוהבים לנסות לעצב את המחשבים שלהם בעצמם.

להלן שלוש עצות שיש לבצע בעת עיצוב המחשב שלך:

1. הקפד לגבות את הקבצים לפני עיצוב המחשב מכיוון שהוא ימחק את כל הקבצים שהיו מאוחסנים בעבר במחשב שלך. המשמעות היא אנשי קשר בדואר אלקטרוני, הודעות דוא"ל בפועל, מסמכים, תמונות וכו '.

2. הקפד להחזיק את תקליטור מערכת ההפעלה הנכון ואת המספר הסידורי המתאים. אינך רוצה לעבור את תהליך העיצוב כדי לגלות שיש לך את המספר הסידורי הלא נכון עבור הגירסה המסוימת של Windows.

3. עדיף למחוק את העצומה הישנה שבה Windows אוחסנה בעבר. לאחר מכן תוכל ליצור עצומה חדשה ולהתקין עליה עותק טרי חדש של Windows.

זו הפעם הראשונה שלך בעיצוב המחשב שלך, אז עדיף לפנות לחבר מנוסה שיעזור לך או סדרת הוראות לצידך. אפילו יודע שקל לעצב מחשב, אין מקום לטעויות, וכל הפעולות חייבות להיות מדויקות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.