פתרונות לוירוסים ממוחשבים

האם המחשב שלך מפגר או שנראה שיש לו התנהגות חריגה כלשהי, אם יש סיכויים שהמחשב שלך נגוע בנגיף. כדי לעזור לך עם פתרונות לוירוסי מחשב עניתי על כמה שאלות שאנשים שואלים אותי בנוגע להיפטרות מוירוסים.

1.) מהו וירוס מחשב?

וירוסי מחשב הם תוכנות קטנות שנועדו להתפשט ממחשב אחד למשנהו ולהפריע לפעולת המחשב. וירוס עלול להשחית או למחוק נתונים במחשב שלך, להשתמש בתוכנית הדואר האלקטרוני שלך כדי להפיץ את עצמו למחשבים אחרים, או אפילו למחוק את הכל בדיסק הקשיח. וירוסים מופצים הכי בקלות על ידי קבצים מצורפים בהודעות דואר אלקטרוני או בהודעות מיידיות. וירוסים יכולים להתחפש לקבצים מצורפים של תמונות מצחיקות, כרטיסי ברכה או קבצי אודיו ווידאו, זו הסיבה שרוב הוירוסים מגיעים מהורדת סרטים, מוזיקה, תוכניות לא חוקיות ובעיקר מחומרים פורנוגרפיים.

2.) מהם שמות אחרים לנגיף?

אולי שמעת על תוכנות זדוניות, כלי ריגול, סוסים טרויאנים, עוקבים, חוטפים, כלי פרסום וכו '… אלה רק תת -חלקים של וירוסים.

3.) תסמינים של וירוס?

לאחר שתפתח ותפעיל תוכנית או קובץ מצורף נגוע במחשב שלך, ייתכן שלא תבין שהצגת וירוס עד שתבחין שמשהו אינו תקין.

להלן מספר אינדיקטורים עיקריים לכך שהמחשב שלך עלול להידבק:

המחשב שלך פועל לאט מהרגיל,

המחשב מפסיק להגיב או ננעל לעתים קרובות,

המחשב שלך קורס ומתחדש מדי כמה דקות,

המחשב מופעל מחדש בכוחות עצמו ולאחר מכן אינו מצליח לפעול כרגיל,

יישומים במחשב שלך אינם פועלים כהלכה,

דיסקים או כונני דיסק אינם נגישים,

אתה לא יכול להדפיס נכון,

אתה רואה הודעות שגיאה יוצאות דופן,

אתה רואה תפריטים מעוותים ותיבות דו -שיח

אתה מפוצץ בחלונות קופצים,

4.) מה הם כמה פתרונות לווירוסי מחשב?

הפתרונות המושלמים לווירוסי מחשב הם רכישת תוכנית וירוסים איכותית והישארות מחוץ לאתרים לא רצויים. אז המחשב שלך והפרטיות שלך מאובטחים.

5.) מהי ההגנה הווירוסית הטובה ביותר עבורי?

גם אם אין לך וירוס, או שכבר יש לך, רכישת תוכנית וירוסים איכותית היא הפתרון הטוב ביותר לווירוסי מחשב. ציינתי להלן את הפתרונות/המוצרים הטובים ביותר לבעיות וירוס המחשב שלך.

6.) עד כמה קל להשתמש בתוכנה?

תוכל להוריד את התוכנה ולהריץ אותה תוך עשר דקות. זה כזה קל! אתה יכול אפילו להגדיר אותו לפעול באופן קבוע – אתה אפילו לא צריך לדעת שהוא קיים. הוא פשוט יפעל באופן סדיר כדי לנקות וירוסים חדשים שעלולים איכשהו להתגנב פנימה.

7.) מדוע עלי לבחור באחת מהתוכניות להגנה מפני וירוסים אלה?

ובכן זו שאלה טובה. המיוחד בתוכנות אלה הוא שהם תוקפים וירוסים לפני שהוירוס תוקף את המחשב שלך. בהשוואה ל- Norton Anti Virus, המאפשר לנגיף לתקוף את המחשב ולאחר מכן להרוג את הנגיף וללכת אחר מקורותיו. השלילי לגבי זה הוא שאם אתה נותן לנגיף להתקין אותו בעצמו, כמעט בלתי אפשרי להרוג את שורשיו. גם לתוכניות שרשמתי להלן יש הגנה בזמן אמת. הגנה בזמן אמת מונעת את כניסת הנגיף למחשב שלך, ולכן תוכל לגלוש בכל אתר שאתה רוצה.

8.) אוקיי, אבל עדיין, למה שאני צריך לבחור את התוכניות האלה? (שכנע אותי יותר)

בסדר, ובכן תוכניות שמות מותג Big כגון Norton או Mcafee, יוצאות עם מהדורות חדשות מדי שנה, מה שאומר שאתה צריך לקנות את הגרסה העדכנית ביותר כדי להתעדכן בעולם הווירוסים. לשם השוואה בין התוכניות שאני מזכיר, אינך צריך אלא את הגירסה החדשה מדי שנה, הגדרות וירוסים של התוכניות מתעדכנות אוטומטית. כמו כן תוכניות אלה הן הרבה יותר זולות מתוכניות שם מותג. התכניות עושות את העבודה !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.