קבצי סל המיחזור שנמחקו – כיצד לשחזר

האם ניתן למצוא קבצי סל מיחזור שנמחקו? אנשים רבים רוצים לדעת את התשובה לשאלה זו. בדרך כלל, כשאתה מוחק קובץ, זה בגלל שאתה לא צריך אותו יותר. הקובץ שנמחק ייכנס לפח המיחזור שלך.

יכול להיות שיש לך מנהג לרוקן את סל המיחזור באופן קבוע, וכך אתה עושה, זה לא יעזור לך כשאתה צריך למצוא קובץ שמחקת בטעות. אז מה קורה לאותם קבצי סל המיחזור שנמחקו?

קבצים אלה מועברים לכונן הקשיח שלך באזור שטח המיועד להחלפה. המשמעות של זה היא שניתן למחוק קבצים אלה בכל עת על ידי כיסוים עם נתונים חדשים. זה יכול להיות בפעם הבאה שתחסוך משהו, או שזה יכול להיות הרבה יותר בהמשך הדרך, אבל בכל מקרה זה ייגמר.

לא יהיה כל כך קל לאתר קבצי סל מיחזור שנמחקו. הסיבה לכך היא שכאשר אתה מוחק קובץ מסל המיחזור, השם והסיומת שלו מוסרים יחד עם כל התכונות האחרות שהפכו את הקובץ לזיהוי עבורך. ייתכן שלקובץ יש שם אחר שאינך מזהה בקלות. מערכת ההפעלה שלך עושה זאת עם קבצים שנמחקו על מנת להקצות את הקובץ למחיקה.

ברגע שהקובץ שלך מופשט, מערכת ההפעלה שלך הניחה אותו בערימת האשפה, פשוטו כמשמעו. אם אין לך מושג היכן למצוא את הקובץ, סביר להניח שיש לך התקף חרדה קטן. לא תוכל לחפש את הקובץ בשיטות חיפוש רגילות מכיוון שהשם השתנה.

תזדקק למשהו חזק יותר לאיתור הקובץ. אתה צריך תוכנת שחזור נתונים. תוכניות אלה נועדו במיוחד לשחזר את הנתונים שלך, לא משנה היכן הם נמצאים כעת. קל לראות את הערך של תוכניות אלה כאשר אתה צריך לאתר משהו שלא התכוונת למחוק ואתה באמת צריך לשחזר אותו בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.