קדימה עם תמיכה בדוא"ל Cox

תמיכה בדוא"ל Cox נפוצה בכל מקום ברחבי כדור הארץ. להלן שירותי Cox Residential שהם מספקים

טלוויזיה בכבלים קוקס

מקליט וידאו דיגיטלי

קוקס אינטרנט מהיר

טלפון קוקס דיגיטלי

Cox Home Security

מדוע עליך להשתמש בדוא"ל COX ובשירותים חלופיים:

קוקס ממשיכה להשקיע ברשת שלנו ולספק את מה שהלקוחות חזרו לצפות מאיתנו: שירות מוביל באינטרנט במהירות גבוהה וחוויית לקוח שאין כמותה. לא רק שיש לנו נטייה לפעול בכבדות על מנת לספק מהירויות ג'יגה -ביט לכל אחד או כל הלקוחות שלנו, אולם יש לנו נטייה להעלות את המהירות ולהוסיף אפשרויות יקרות.

כשהיא מקיימת את הבטחתה לספק את שירות האינטרנט המהיר ביותר היעיל ביותר, הקוקס הגזימה במהירויות אינטרנט די גבוהות של 1,000 % על החבילות הפופולריות ביותר שלה במהלך ארבע עשרה השנים האחרונות, כמו גם הכפלת המהירויות במהירויות הפופולריות ביותר שלה בסוף האחרון שָׁנָה. יחד עם מומחיות הזרמה חלקה במכשירים מרובים, עם עליית המהירות האחרונה, לקוחות אינטרנט במהירות גבוהה של קוקס עם חבילת שירות המילים האחרונה:

הורד סרט בחדות גבוהה בחמישה ג'יגה -בייט תוך 2 ו -0.5 דקות

הורד מהלך של חמישים מגה בייט בנוגע לשנייה אחת

הורד עשרה שירי MP3 תוך פחות משנייה

הורד קליפ יוטיוב של עשרים וחמישה מגה בייט בתוך פחות משנייה

Cox מציעה גם גישה לשירות ה- Wi-Fi המהיר ביותר בבית עם המכשיר העדכני ביותר בתחום האינטרנט האלחוטי. מחוץ לבית, הגישה למוקדי Wi-Fi של Cox היא בחינם עבור לקוחות קוקס ארגון הבריאות העולמי רוכש את רשת קוקס המהיר ביותר, חבילות הגמר הבכורה או Gigabit.

"היתרונות של שיוך אינטרנט מהיר במיוחד לקוקס משתרעים בצד הרחוק של הבית. ברגע שהלקוחות שלנו יהיו בדרכים, הם יקבלו גישה חופשית ללא תשלום למקומות Wi-Fi של קוקוס ול- Wi-Fi הגדולה ביותר במדינה. רשת רשת של יותר מ -400,000 נקודות Wi-Fi בכבלים ברחבי הארץ ", אותו וולף. "מוקדים אלה ממוקמים באזורים ציבוריים ברחבי השקע הטבעי ובכל רחבי הארץ, אוהבים מסעדות, קניונים, זירות ספורט, פארקים וחופים, כמו גם אחד, 200 מוקדי Wi-Fi Cox בתוך רכבת הפניקס והחלל העירוני."

בנוסף לאיכות מוגזמת, השימוש באינטרנט מוכפל מדי שנתיים והקונים מוסיפים הרבה והרבה מכשירים לרשת הביתית שלהם. כיום, לבית הטיפוסי יש לא מעט שישה מכשירים המחוברים לרשת אשר הטווח צפוי לעלות לאחד עשר מכשירים. קוקס מחויבת לפתח שוב ושוב את היצע השירות שלה כדי להישאר בחוד החנית של מגמות אלה, והייתה מובילת הפס הרחב בשווקיה במהלך 20 השנים האחרונות מבחינת מהירות, נוחות ובחירת לקוחות.

לכן, עליך להשתמש בדוא"ל COX הפועל ותומך במהירות ובקבצי ידע משמעותיים בפשטות. אם אינך יעיל או לא רשמת את כתובת הדוא"ל שלך ב- Cox, להלן השלב לכך:

שלב 1: עבור אל הגדרות

בחלק הגבוה ביותר של המסך, בחר הגדרות> דואר.

תחת אפשרויות, בחר חשבונות> חשבונות מחוברים.

לא כל האפשרויות קיימות בכל אזור. אם אינך רואה את האפשרות לחשבונות מחוברים, יתכן שתכונה זו אינה קיימת עבור חשבונך.

שלב 2: הזן את כתובת הדוא"ל שלך

תחת חשבונות מחוברים, בחר בלחצן יצירת תיקיה חדשה.

בדף חבר את חשבון הדוא"ל שלך, הזן את כתובת הדוא"ל המלאה (לדוגמה, [email protected] ) וסימן נגד של החשבון שברצונך לצרף ל- Outlook ברשת ובחר אישור.

חשוב: אם תקבל הודעה כי Outlook לא הצליח להתחבר לשרת עבור החשבון האלטרנטיבי שלך, בחר בחזרה וודא שהזנת את כתובת הדוא"ל ואת סימן הנגד הנכון עבור חשבונך.

אם אתה יכול להמשיך להתחבר, ייתכן שספק הדואר שלך אינו תומך בחיבור באמצעות IMAP. השתדל להתחבר באמצעות POP. להנחיות, ראה התחבר חשבון דוא"ל מספק שירות מקוון (חשבון POP) להלן.

הזן "pop.east.cox.net" מכיוון שכתובת השרת הנכנסת ו- "smtp.east.cox.net" בגלל כתובת השרת היוצאת אם אתה נמצא במזרח מזרח. במדינות מערביות, הזן את "pop.west.cox.net" ו- "smtp.west.cox.net" באופן אחר. Cox מספק לך מידע על המיקום האזורי שלך לאחר הקמת החשבון שלך

שלב 3: רענן את Outlook

כאשר תיווצר שיוך, תראה ש- Outlook מוריד את הדוא"ל שלך. בחר סגור.

רענן את הדף שלך דקות אחדות רבות כדי לבדוק אם ההעברה הושלמה.

במקרה, אם אינך יכול להשתמש כדי לשלוח דוא"ל ב- Outlook שלך מסיבה כלשהי או שיש לך חיסרון בהשקפה שלך או ב- מייל קוקס, אז תוכל להתקשר אלינו ישירות למספר חינם של לקוחות ארצות הברית ואמריקה וקנדה- +1-800-982-1502 ותבקר גם באתר שלנו המוסדר כ-. צוות תמיכת Cox ו- Outlook שלנו יכול להציע לך מענה על הצד השלילי שלך ברגע שתשים לב אליך בסבלנות ותבוא לעומק הצד השלילי שלך כך שנציע לך תוצאה מיטבית. המוטו העיקרי שלנו הוא שביעות רצון הלקוח מהחיוך על הפנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.