שגיאת הודעת שחזור נתונים של LINUX Fsck

במערכת LINUX, כל שחיתות או נזק של מערכת הקבצים מטופלים בהפעלת כלי השירות fsck. למרות שהכלי השירות מתקן את מערכת הקבצים הפגומה, במקרים מסוימים, במיוחד לאחר כיבוי מוזר, הפעלת fsck מביאה לתרחישים הרסניים יותר כמו אובדן נתונים או חוסר נגישות של הדיסק הקשיח. לפעמים המצב כל כך גרוע שאתה צריך לשחזר את הנתונים האבודים או הבלתי נגישים מהגיבוי התקף או באמצעות כל תוכנת שחזור נתונים של LINUX.

הבעיה:

בעת עבודה על מערכת הפעלה LINUX, אם מתרחשת פגיעה או נזק במערכת הקבצים, כלי השירות fsck משמש לבדיקת השגיאה ולתיקונה. עם זאת, לפעמים, fsck נכשל והבהב הודעות שגיאה. הכונן או עוצמת הקול המושפעים נותרים בלתי נגישים והודעות השגיאה, הממשיכות להבהב על המסך עשויות להיות כדלקמן:

"לא ניתן לקרוא: מספר בלוק דיסק בלוק: טעות I/O"

תקציר על 'fsck':

fsck הוא כלי מערכת שמגיע עם מערכת ההפעלה LINUX ונועד לבדוק האם מערכת הקבצים עקבית או לא. כלי השירות יכול אפילו לתקן את מערכת הקבצים הפגומה או הפגומה. יתר על כן, היא מספקת באופן אינטראקטיבי אפשרויות לתקן את מערכת הקבצים הפגומה בצורה מוגדרת או שהיא פותרת בעיות ספציפיות באופן אוטומטי ללא כל התערבות משתמש. בדרך כלל, fsck מופעל על ידי מנהל המערכת, מכיוון שתהליך התיקון על ידי fsck עלול לגרום לפעמים לאובדן נתונים ושחיתות חמורים.

סיבות אפשריות מאחורי בעיה כזו:

הסיבה יכולה להיות כל דבר, החל מפסק חשמל פתאומי או נחשול חשמלי המוביל להפסקת מערכת לא שיטתית.

פתרון הבעיה:

הדרך הטובה ביותר לפתור את השגיאה בהצלחה היא לעצב את מערכת LINUX ולבצע התקנה חדשה של מערכת ההפעלה. עם זאת, הנתונים בכונן הקשורים למערכת הקבצים הבעייתיים הם בעלי ערך רב יותר מאשר פשוט לפתור את השגיאה. מכאן שכדי לשחזר את הנתונים הבלתי נגישים מהכונן או מהעוצמה, עליך להיעזר בכל אחד שחזור שגיאות Fsck תוֹכנָה.

תוכנת שחזור נתונים של לינוקס הינה כלי עזר מתקדמים, שנועדו לשחזר נתונים פגומים, פגומים, נמחקים או בלתי נגישים מכל כונן או נפח מבוסס LINUX. התוכנה מפותחת עם GUI אינטראקטיבי ותואמות את רוב הטעמים הקיימים כיום של מערכת ההפעלה LINUX.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.