שחזור נתונים בדיסק קשיח – הנחיות מומחים

שחזור נתונים הוא בדיוק מה שזה נשמע, דרך לשחזר מידע חשוב שאבד כתוצאה מקריסת מחשב, תקלה בדיסק הקשיח או התקפת וירוסים. ולא משנה קנה המידה, שחזור מסדי נתונים של תאגידים גדולים או אחזור משתמש יחיד של קבצים מ"מחיקה" ספונטנית, שחזור נתונים הוא חלק חשוב והכרחי בכל מערכת הפעלה.

שחזור נתונים אפשרי בגלל האופן שבו מערכת ההפעלה Microsoft Windows מתוכננת, כאשר אתה מוחק קובץ Windows רק מסיר את הקובץ מטבלת מערכת הקבצים שעוקבת אחר כל הקבצים בכונן הקשיח שלך. אבל למרות שהם מועסקים לעתים קרובות כחלק מזיהוי פלילי מחשבים, יש מקרים אחרים שבהם שחזור נתונים הוא קריטי. שיטפונות, שריפות ופיצוצים עלולים להותיר אסון נתונים בעקבותיהם.

שחזור נתונים של קבצים

כלי עזר לשחזור קבצים מנצלים את העובדה שהפעולות המבוצעות בעת ריקון סל המיחזור של חלונות הן הפיכות. כאשר קובץ נמחק, מערכת ההפעלה משנה רק את תכונת השטח המשמש את הקובץ מסטטוס "תפוס" למצב "זמין". קבצים יכולים ללכת לאיבוד בטעות לאחר הפסקת חשמל, קריסת חומרה או טעות אנוש וחלקם ניתנים לשחזור בהתאם להיקף הנזק.

שחזור נתונים של דיסקים

שחזור נתונים בדיסק הוא משהו שרוב האנשים לוקחים כמובן מאליו, אבל הפרנסה האישית או העסק שלך עלולים להיות בסיכון רציני אם שחזור נתונים אינו אפשרי. פתרונות תוכנת שחזור הנתונים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית הם "RECOVER Floppy Pro v1.0". זה עושה הכל עבורך באופן אוטומטי ומשחזר את הקבצים היקרים שלך. השחזור של קבצים אלה מצריך לעתים קרובות מספר מעברים באמצעות תוכנה קניינית כדי לשחזר את הקובץ.

בעת שחזור נתונים, לעולם לא מנסים לשחזר מהדיסק המקורי, אלא מתמונה שצולמה של הדיסק. זה מבטל את האפשרות של נזק נוסף במהלך תהליך ההחלמה. אז ודא שכאשר אתה מנסה לשחזר נתונים אתה משתמש בתוכנית או בתוכנה הנכונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.