שחזור נתונים בכוננים קשיחים חיצוניים

אולי אתה כבר מודע לעובדה שניתן לאחסן את הנתונים במחשב שלך בדרכים רבות ושונות, כגון תקליטורים, דיסקים נשלפים או תקליטורי DVD וכן הלאה. אני עשוי גם להסכים עם העובדה שכל המכונות מגיעות לנקודה בה הן מתרסקות, עם או בלי שום סיבות ברורות. הצפות, שריפות או טעויות אנושיות יכולות להיות ביניהן, אם חיפשת דוגמאות ממשיות!

אובדן נתונים הוא אחת ההשפעות השליליות העיקריות שההתמוטטות יכולה לגרום להן, ולכן יש לנסות למנוע אותן ככל האפשר. ייתכן שתמיד תרצה למחוק קובץ, אך אתה עושה זאת על קובץ אחר בטעות. מצד שני, הכונן הקשיח עלול להיכשל בניסיון לפתוח קובץ, או שמערכת ההפעלה כולה עלולה לקרוס ולהשאיר אותך ללא כלום!

על מנת לפתור כל אחת מהבעיות הללו ולהיות בטוח מפני כל תקלה במחשב, האפשרות הטובה ביותר שיש לך היא לפנות למומחה חיצוני לשחזור נתונים בכונן הקשיח.

אם אתה תוהה מה המשמעות של שחזור נתונים חיצוני של כונן קשיח, זו פשוט השיטה לשחזר את הנתונים הפגועים שאבדו מכוננים קשיחים חיצוניים, כגון Fireware או USB. באופן כללי, זה לא תהליך מאוד קשה, רק שיש פעמים שזה עלול לקחת יותר זמן.

תהליך שחזור הנתונים מכוננים קשיחים חיצוניים מתחיל בניתוח מעמיק של הכונן הקשיח החיצוני המדובר. ישנם מומחים חיצוניים רבים בכונן קשיח שיכולים לפתור את הבעיה בקלות ולהגדיר את היקף הנזק. הם אלה שמחליטים את חלק הנתונים שניתן לשחזר, אך גם קובעים את הדרך הטובה ביותר לנקוט על מנת לאחזר את הנתונים הספציפיים בהצלחה. אומרים שההערכה הראשונה הזו היא די יקרה, אבל אם תחקור קצת את השוק, בוודאי תמצא את החברות שבעצם עושות את זה בחינם.

למרבה הצער, שאר תהליך השחזור אינו זול כלל. החברה תספק סכום כסף המכסה את מלוא עלויות הפרויקט. נתון זה חייב לכסות את השירות שהחברה מספקת לצורך קבלת הנתונים שלך וכמות הנתונים המשוחזרים, לכן אל תצפה שזה יהיה מציאה!

אין לך יותר מה לעשות עכשיו מאשר לצפות מהמומחים להתמודד עם הנזק ולשחזר את הנתונים שלך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.