שחזור נתונים של Windows – כיצד לשחזר נתונים שאבדו מקסימום האפשרויות מ- Windows

מה שבאמת ממזער את הסיכויים שלך לשחזר נתונים שאבדו ממערכת ההפעלה Windows הוא התעסקות עם מערכת הקבצים.

מה קורה כאשר אתה מוחק את הקבצים שלך

למעשה הקבצים/הנתונים שלך לא נמחקים מיד לאחר לחיצה על כפתור המחיקה. הוא פשוט מוסר מהספרייה כך שלא תוכל לראות אותו אך למעשה הוא נשאר על הדיסק הקשיח עד שנכתבים נתונים חדשים במקום הפנוי. ניתן לשחזר סוג זה של קבצים/נתונים שנמחקו מפח המיחזור בחלונות ומזבל ב- Mac OS.

אם מחקת את הקובץ במשמרת, לא תקבל את הנתונים שלך בקלות מכיוון שהם מוסרים גם מפח המיחזור. עם זאת הוא עדיין לא נמחק לגמרי מהדיסק הקשיח שלך. סוג זה של נתונים שאבדו ונמחקו ניתן לשחזר באמצעות תוכנה מיוחדת היודעת לחפש קבצים שנמחקו.

שחזור נתונים מקסימליים אפשריים מ- Windows או Mac OS: דברים שכדאי לזכור

  • כפי שצוין לעיל כי הנתונים שנמחקו פשוט מועברים למיקום חדש עד שנתונים חדשים מוכנים לתפוס שטח זה, תמיד עדיף להימנע משימוש במחשב האישי אם ברצונך לשחזר את הנתונים שאבדו. לאחר שתשחזר את הנתונים שאבדו, תוכל להתחיל להשתמש במחשב/Mac כרגיל.
  • ככל שיש לך יותר מקום פנוי בדיסק הקשיח, כך גדל הסיכוי לשחזר את הנתונים שאבדו. זוהי אסטרטגיה טובה לא להשתמש ביותר מ 60-70% מיכולת הדיסק הקשיח שלך, כך שתוכל לשחזר את הנתונים שלך למקרה שתאבד אותם.
  • אל תעשה איתן את הקבצים שלך מכיוון שהוא יעביר את הקבצים הנוכחיים לחלל המתרוקן ויפחית את סיכויי ההחלמה. לאחר החלפת הנתונים, לעולם לא תוכל לשחזר את הקבצים שאבדו.
  • השתמש בתוכנת שחזור נתונים באיכות טובה כדי לשחזר את הנתונים שאבדו מבלי לאבד אותם יותר. אין טעם להשתמש בתוכנת שחזור נתונים באיכות ירודה/זולה ולהתעסק עם קבצים שנמחקו. קרא את הביקורות של כמה כלי שחזור נתונים נחשבים והחליט איזה מהם הוא המתאים ביותר למצב אובדן הנתונים שלך.

אם איבדת תצלומים או קבצי אודיו אחרים, עליך ללכת על תוכנת שחזור תמונות ולא תוכנה גנרית. אין צורך לומר שאם מכשיר האחסון שלך ניזוק פיזית, עליך לפנות לשירותיהם של מומחים בתחום זה. אם אין נזק פיזי אז בחירת המוצר הטוב ביותר לשחזור הנתונים היא אתגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.